Monika Zamachowska - smutna prawda.
screen/YouTube.com/Wideoportal
Mateusz Nieścierowicz - 25 Maja 2019

Smutna prawda o Zamachowskich. "Bez Moniki nie dałby sobie rady"

Monika Zamachowska w 2014 podjęła decyzję o zawarciu związku małżeńskiego ze Zbigniewem Zamachowskim. Ich małżeństwo trwa już pięć lat i nie w każdym aspekcie jest idealne. Światło dzienne ujrzało coś, czego nikt się nie spodziewał. W sieci pojawiły się smutne doniesienia.

Monika Zamachowska ze swoim trzecim mężem jest szczęśliwa, co niejednokrotnie podkreślała w wywiadach udzielanych mediom. Istnieje jednak kilka spraw, które dziennikarka musi w małżeństwie dzielnie znosić i jej mąż doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Ostatnio postanowił podziękować jej za trud i cierpliwość, jaką mu okazuje.

Rodzina królewska udaje, że jest dobrze.Będzie skandal w rodzinie królewskiej? William zdradził Kate okropną prawdę nt. ich związkuCzytaj dalej

Monika Zamachowska nie ma lekko w małżeństwie

Prowadząca "Europa da się lubi" jest jedną z bardziej lubianych gwiazd TVP, o których show-biznes prawdopodobnie nigdy nie zapomni. Jej talent, a także niezwykle ciepła osobowość spowodowały, że widzowie zaczęli interesować się także jej życiem prywatnym, ze szczególnym naciskiem na trzecie małżeństwo, które od kilku lat dziennikarka tworzy ze Zbigniewem Zamachowskim.

Poprzednie małżeństwa Zbigniewa Zamachowskiego spowodowały, że dzisiaj musi on płacić byłym żonom i dzieciom bardzo wysokie alimenty. W pewnym momencie przestał spłacać świadczenia, o czym głośno rozpisywały się media w całej Polsce. Bądź co bądź "ojciec nie spłacający alimentów" to chodliwy temat. Zobowiązania rosły i rosły, a sytuacja materialna Zamachowskiego z dnia na dzień się pogarszała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dominika TajnerTatuaże polskich gwiazd. Niektóre z nich to prawdziwa wiocha!Czytaj dalej

Żona Zbigniewa Zamachowskiego pomaga spłacać mu alimenty

Okazuje się, że w dużej mierze to Monika Zamachowska przyczyniła się do poprawy sytuacji finansowej męża, któremu na bieżąco "dokłada się do alimentów".

- Zbyszek bardzo chciał, żeby Monika poczuła, że on ma świadomość, jak bywa jej ciężko. Bo to ona, w głównej mierze, utrzymuje dom i dokłada się do jego alimentów. Bez niej nie dałby sobie rady - czytamy w "Na Żywo".

Jak sugeruje "Pomponik" ostatnie publikacje, które pojawiły się na Instagramie Moniki Zamachowskiej, gdzie widzimy uśmiechniętą dziennikarkę na "rzymskim tarasie", powstały z inicjatywy jej męża. To właśnie on zabrał ją w romantyczną podróż. W ten sposób chce zrekompensować swojej żonie nieprzyjemne chwile.

Miejmy nadzieję, że małżeństwo Zamachowskich dzięki tym doświadczeniom jeszcze bardziej zbliży się do siebie. Jak twierdzą internauci, pomimo tych problemów tworzą od 5 lat idealny związek i śmiało mogą być wzorem dla innych par show-biznesu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy kot potrafi wyczuć RAKA? Oto jak się wtedy zachowuje, to szokujące
  2. Danuta Stenka pokazała MĘŻA! Są razem 19 lat: "Wygrałam go na loterii"
  3. Polacy już przez to cierpią. Przepowiednia Jackowskiego spełnia się na naszych oczach
  4. Lewandowska ukrywała to pod ubraniami. W końcu się wydało
  5. Niesamowite! Świat według Kiepskich mógł wyglądać zupełnie inaczej
  6. Grozi nam nie tylko powódź. W mediach się o tym nie mówi

horoskopZnaki zodiaku a szczęście w związku. To z nimi powinnaś się wiązać, by stworzyć relację na całe życieCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News