Monika Zamachowska przeżywa prywatne piekło. Nie tak to sobie wyobrażała

Monika Zamachowska przeżywa prywatne piekło. Nie tak to sobie wyobrażała

Monika Zamachowska wraz ze swoim mężem niedawno przeprowadziła się do nowego mieszkania. Małżeństwo jednak nie spodziewało się, że ich życie zamieni się w prawdziwy koszmar.

Monika Zamachowska swoje życie związała ze Zbigniewem Zamachowskim, który jest znanym i cenionym polskim aktorem. Dziennikarka bardzo przeżyła ostatnią przeprowadzkę, a gdy tylko udało jej się zadomowić w nowym mieszkaniu i urządzić je według swojego uznania, spotkał ją potężny cios, którego nikt się nie spodziewał. Zamachowska od tego momentu ma problem z jedną z sąsiadek. Co prawda stara się jej unikać, ale nie zawsze to się udaje, a wtedy momentalnie można wyczuć, że awantura wisi w powietrzu.

Monika Zamachowska ma problem z sąsiadką

Każdy z nas zapewne ma lub miał w swoim życiu sąsiada, za którym nie przepada. Zazwyczaj kończy się to na tym, że po prostu ignorujemy daną osobę, jednak w tym przypadku jest to wręcz niewykonalne. Wszystko dlatego, że sąsiadka dziennikarki dawniej była związana z jej mężem. Agnieszka Glińska jest reżyserką oraz aktorką, która ma na swoim koncie kilka naprawdę udanych spektakli teatralnych. Dawniej żyła w bardzo bliskim związku ze Zbigniewem Zamachowskim, a nawet zostawiła dla niego swojego poprzedniego partnera. Ich związek był bardzo namiętny, ale bardzo szybko wygasł i para postanowiła się rozstać i skupić się na ratowaniu swoich poprzednich miłości. Niestety ich rozstanie dalekie było od spokojnego i za obopólną zgodą, przez co dawni kochankowie nie pałają do siebie empatią po dziś dzień.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Pech chciał, że właśnie teraz zostali sąsiadami i chyba nie trzeba wspominać, że nie podoba się to zarówno jednej, jak i drugiej ze stron. Również Monika Zamachowska nie jest z tego powodu zadowolona. Dziennikarka stara się unikać Agnieszki Glińskiej, jednak w niektórych wypadkach jest to zwyczajnie niemożliwe. Mimo że do żadnych widowiskowych starć nie doszło, to wyraźnie czuć jak atmosfera gęstnieje w towarzystwie obydwu celebrytek. Narażanie się na taki ciągły stres zawsze odciska się na człowieku negatywnie, a przede wszystkim nie można wiecznie unikać sąsiada. W końcu będzie musiało dojść do spotkania, a wtedy emocje targające obiema kobietami mogą być nie do powstrzymania. Taki stan rzeczy jest niczym innym jak tykającą bombą zegarową, której zegar nieustannie zmierza do eksplozji.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
  2. Pies puszczał przez sen bąki, kotu się to nie spodobało. Ukarał go w zabawny sposób
  3. Przerażająca scena w Warszawie! Emeryt rzucał petardami w dzieci
  4. Gwiazda Rodzinka.pl o problemach w związku. „Lejemy się nawzajem”
  5. Tabloidy zwariowały! „Oliwia Bieniuk łajdaczy się ze znanym chłopakiem”
Następny artykuł