Monika Zamachowska podzieliła się swoim szczęściem. "Miłość nie wybiera..."

Monika Zamachowska podzieliła się swoim szczęściem. "Miłość nie wybiera..." Źródło: wikipedia/lisarlena/

Monika Zamachowska na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się niewiarygodną nowiną, Wychodzi na to, że wiosna sprzyja nowym uczuciom. Jak się okazuje, nie tylko w przypadku ludzi.

Niesamowite szczęście w rodzinie Moniki Zamachowskiej 

Monika Zamachowska kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się niewiarygodnie wesołą nowiną. Zamieściła ona zdjęcie swojej czworonożnej przyjaciółki wraz z "narzeczonym". Na fotografii widać dwa pieski, które najwyraźniej bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. 

 - Miłość nie wybiera... - zamieściła w opisie zdjęcia polska iberystka i dziennikarka.

Jak się okazuje, przyjacielem suczki Zamachowskiej jest pies sąsiada imieniem Harry. Wychodzi więc na to, że wiosna, pobudza życie miłosne nie tylko ludzi, ale i zwierząt . 

 

Zamiłowanie do czworonogów 

Jak możemy zaobserwować po innych zdjęciach, zamieszczanych na Instagramie prezenterki, Monika Zamachowska jest wielką wielbicielką psów. 

Zamachowska jest prezenterką programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie" emitowanego na TVP2. Miesiąc temu na swój profil w mediach społecznościowych dodała ona zdjęcie z planu programu z pieskiem i podpisała: "Zakochałam się! 7 kilo szczęścia...".

Jak widać, nie tylko swojego pupila uwielbia. Kobieta z pewnością może odetchnąć z ulgą, że jej suczka nie ma konta na Instagramie. Bez wątpienia gdyby zobaczyła taki wpis, zrobiłaby się zazdrosna. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

Jak wiosna wpływa na nas i otoczenie?

Już po zdjęciu, które zamieściła Zamachowska można bez problemu stwierdzić, jak wiosna wpływa na gorące uczucie miłości. Okazuje się, że prawdą jest, że wraz z nadejściem ciepłych dni ludzie szybciej i częściej się zakochują. Jak widać, nie tylko ludzie.

Rozkwitające dookoła pierwsze pąki kwiatów, pojawiające się zielone listki i pierwsze, ciepłe promienie słońca, pozytywnie wpływają na nasze samopoczucie. Stajemy się bardziej życzliwi i otwarci na nowego człowieka. Zdecydowanie częściej się uśmiechamy. Nie odczuwamy również takiego zmęczenia, jak podczas ponurych, zimowych dni. 

Ciekawe w czyim życiu i sercu, oprócz pieska Moniki, zawitały pierwsze, wiosenne oznaki. 

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę
  4. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  5. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach
  6. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok

Źródło: INSTAGRAM 

Następny artykuł