Zamachowska okrutnie zmieszana z błotem! "Straciła kontakt z rzeczywistością"

Zamachowska okrutnie zmieszana z błotem! "Straciła kontakt z rzeczywistością" Źródło: Fot. TV Pudelek

Monika Zamachowska znana jest telewidzom już od ponad dwudziestu lat. Prezenterka związała się w 2014 roku związkiem małżeńskim ze znanym aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Jak sama podkreśla, od tego czasu wiele się zmieniło w jej życiu. Wiele osób wytyka jej, że poprzez swoją postawę niebotycznie przechwala się w niektórych kwestiach.

Monika Zamachowska od niemalże ćwierćwiecza znajduje swoje miejsce w radiu i telewizji. Niedawno postanowiła się wypowiedzieć, jak wykorzystuje swoją sławę. Jej słowa wywołały lawinę hejtu ze strony internautów.

Sława? Nihil novi

Znana prezenterka w kilku słowach podkreśliła, że sława nie jest już dla niej niczym nowym. Szczególnie, że jej najnowszy mąż również należy do bardzo rozpoznawalnych osób. - Jakoś tak się stało, że ta popularność przyszła z programem "Europa da się lubić" i została. To jest dalej moje pięć minut, ono trwa trochę dłużej niż przewidywaliśmy z mężem. Ponieważ tak się składa, że mój mąż także jest osobą niezwykle popularną, powiedziałabym kochaną przez ludzi wszystkich pokoleń, to było się kiedy przyzwyczaić - powiedziała. Monika Zamachowska postanowiła również wyjaśnić w jaki sposób para wykorzystuje swoją popularność - Wiemy, że to może służyć wielu dobrym rzeczom. Mój mąż jest z Brzezin pod Łodzią, malutkiego miasteczka, które ma swoje problemy. My jesteśmy tam regularnie i angażujemy się w akcje, które bez naszego wsparcia... nikt by o nich nie usłyszał - stwierdziła.

Monika Zamachowska się przechwala?

To jednak kolejne zdania wypowiedziane przez osobowość telewizyjną wywołały największe poruszenie. Internauci stwierdzili, że Zamachowska po prostu się przechwala odnośnie tego, jak to jest sławna.   Monika Zamachowska zdradziła, że od wielu lat w posiadłości jej męża organizowane są koncerty, które gromadzą największe gwiazdy - Od dziewięciu lat dzieją się koncerty u Zbyszka na podwórku. W pałacyku, w którym się urodził jest podwórzec, na którym została postawiona scena jest tam teraz muzeum regionalne w Brzezinach, którego kustosz jest bardzo nam życzliwy i dzieją się tam regularne koncerty, spektakle teatralne, przyjeżdżają największe sławy na recitale (...) największe nazwiska polskiej sceny i polskiej muzyki - opowiedziała. Jako główną przyczynę takich możliwości po raz kolejny podała swoją sławę i rozpoznawalność. - Nie mielibyśmy na to szans, gdyby nikt o nas nie słyszał, gdybyśmy nie mieli tej tuby, tego megafonu, który nam los dał (...) Wydaje mi się, że ta nasza popularność wieloletnia czemuś służy. Ale czy tak jest naprawdę? Z tego zostanę rozliczona jak już będę starszą panią - stwierdziła.
CIĄG DALSZY TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są bezlitośni

Po wypowiedzi Zamachowskiej nie brakuje głosów totalnie ją krytykujących. - Z reguły nie wyzywam ludzi, ale pani to zwykła kretynka - pisze internauta. - Spójrzmy prawdzie w oczy-Pan Zbyszek bardzo dużo stracił wiążąc się z tą Panią. Ale on lubi tracić,w końcu sam na nic nie pracuje - dodaje kolejny komentujący. - Kobieto jesteś mitomanką ty i twój mąż nie jesteście lubiani....chyba wiesz dlaczego. Zostawił żonę z dziećmi dla ciebie, obrażałaś jego dzieci i nie płaciliście alimentów, jesteście zwykłymi zdradzieckimi ku***** - stwierdza dosadnie jeden z użytkowników internetu.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Biedronka pobiła konkurencję na łeb! 500 plus na dziecko w całej Polsce 
  2. Zaczęło się! Lawina tysięcy zgłoszeń na księży pedofilów w Polsce 
  3. Kurdej-Szatan ujawnia ostatnie słowa Przybylskiej. Będziecie mieć ciarki na plecach 
Następny artykuł