Monika Zamachowska przechodzi ciężkie chwile. Jest wystraszona i zagubiona

Monika Zamachowska przechodzi ciężkie chwile. Jest wystraszona i zagubiona Źródło: Screenshot z youtube.com/Plejada

Monika Zamachowska przechodzi trudny czas. Postanowiła podzielić się swoimi uczuciami z internautami, którzy ciężkie chwile przeżywają teraz razem z nią. Jest to spowodowane zmianami rodzinnymi, na które najwyraźniej nie była zupełnie przygotowana. Jej syn zamierza ją opuścić.

Monika Zamachowska na swoim Instagramie podzieliła się z internautami czymś, co bardzo ją zasmuciło. Chodzi o jej syna, który już niedługo ją opuści. Wstrząsające wyznanie zasmuciło także internautów, którzy w komentarzach wspierają dziennikarkę.

Monika Zamachowska wyraźnie załamana. Chodzi o jej syna

Dziennikarka w tajemniczym wpisie na Instagramie poinformowała swoich obserwatorów o tym, co właśnie przeżywa. Jej syn, który niedawno osiągnął dorosłość, już niedługo wyrusza w daleką podróż do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie szkolił się na pilota szybowca.

Choć z jednej strony Zamachowska odczuwa dumę, to z drugiej nie chce, aby jej syn opuszczał ciepłe, rodzinne gniazdko. Jej emocje to typowa reakcja wszystkich rodziców, którzy w końcu muszą pogodzić się z faktem, że ich latorośl chce rozpocząć swoje własne życie, wziąć za nie pełnię odpowiedzialności i w końcu poczuć się w wolnym, co wiąże się między innymi z wyprowadzką.

Dziennikarka powinna być z siebie dumna, że jej syn w tak młodym wieku czuje się na tyle pewnie, aby podjąć się, bądź co bądź, trudnego wyzwania. Jest ono jednak konieczne, aby się usamodzielnić. Dobrze rozumie to Monika Zamachowska, która pomimo wszystko zapewniła wsparcie swojemu synowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Ten młody, piękny człowiek, mój syn, kończy dziś 18 lat. Już wiem, że dostał stypendium na kurs szybowcowy w Anglii, więc za chwilę, całkiem dosłownie, oderwie się od ziemi i ode mnie. Bardzo dziwne uczucia mi dzisiaj towarzyszą: strach, miłość, niedowierzanie, zagubienie... Ale przeważa jednak duma. Kocham Cię, synku, leć wysoko! - we wzruszającym wpisie na Instagramie Monika Zamachowska podzieliła się z internautami.

Miejmy nadzieję, że pobyt w Anglii będzie dla Tomasza owocny i skończy się uzyskaniem uprawnień do pilotowania szybowca!

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News