Kultowy program w tym tygodniu wraca do TVP. Wiadomo, kto wystąpi u boku Moniki Zamachowskiej

Kultowy program w tym tygodniu wraca do TVP. Wiadomo, kto wystąpi u boku Moniki Zamachowskiej Źródło: youtube.com/Plejada

Monika Zamachowska ma powody do radości. Kultowy program TVP, który sprawił, że prowadząca stała się rozpoznawalna, powraca na anteny. Już wiemy, kto będzie występował u boku żony Zbigniewa Zamachowskiego i pomoże jej w poprowadzeniu widowiska.

Monika Zamachowska swoją sławę w dużej mierze zawdzięcza programowi "Europa da się lubić", który wypromował ją jako jedną z największych gwiazd ówczesnej telewizji. Celebrytka, która była prawdziwą gwiazdą formatu przed piętnastu laty, powróci wraz z show i liczy na to, że format nadal będzie się cieszył tak dużym zainteresowaniem ze strony fanów jak przed dekadą. Do pomocy gwieździe, telewizja zaproponowała nowego, wspomagającego prowadzącego, który ma za zadanie wprowadzić powiew świeżości do formatu. Będzie nim jeden z najbardziej znanych YouTuberów.

Monika Zamachowska powraca z "Europą da się lubić"

Format, który cieszył się największym stadium popularności 15 lat temu, ugruntował pozycję Zamachowskiej jako jednej z najpopularniejszych gwiazd rodzimego show-biznesu. Wielka sława prezenterki z biegiem lat ucichła, ale propozycja Jacka Kurskiego na wznowienie show daje cień nadziei karierze żony Zbigniewa Zamachowskiego.

W programie, tak jak przed laty pojawią się nazwiska obcokrajowców, którzy zyskali w Polsce sławę dzięki udziałowi w show. Z potwierdzonych nazwisk biorących udział we wznowionej "Europie da się lubić", znów uświadczymy udziału takich gwiazd jak Paulo Cozza, Teo Vafidis, Kevin Aiston, Conrado Moreno oraz Aleksandrę Niezwiestny.

Telewizja, licząc na sukces swojego przedsięwzięcia zaprezentowała właśnie nowego prowadzącego, który pomoże Zamachowskiej w realizacji formatu. Będzie to znany YouTuber z kanału "Matura to Bzdura".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

YouTuber nową gwiazdą TVP

Osobą, odpowiedzialną za pomyślne wznowienie formatu ma zostać prowadzący Adam Drzewiecki, który przez lata zabawiał Polaków formatem "Matura To Bzdura" na platformie YouTube. Prezenter wierzy, że format, w którym weźmie udział odniesie sukces, a sam jest zafascynowany możliwością pracy w telewizji.

- "Europa da się lubić” to ceniony i znany przez wszystkich Polaków telewizyjny talk-show, cieszę się, że mogę dołączyć do grona kojarzonych z nim osób! Szczególnie że po nagraniach trzech pierwszych odcinków jestem zafascynowany sposobem, w jaki działa duża, telewizyjna produkcja - komentuje Adam Drzewicki w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarny aktor odnalazł miłość w ostatnich latach życia. Sielankę przerwała nagła śmierć
  2. Halina Kunicka wywołała SKANDAL sesją z 2-miesięcznym synkiem. Ludzie byli okrutni: „Mówili, że urodziłam niepełnosprawne dziecko”
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News