Co łączy Monikę Zamachowską z Piotrem Kraśką? Ich relacja może zaskoczyć!

Co łączy Monikę Zamachowską z Piotrem Kraśką? Ich relacja może zaskoczyć! Źródło: screen/YouTube/Plejada

Monika Zamachowska i Piotr Kraśko nie są sobie obojętni. Fani tych znanych osobistości telewizyjnych nie przypuszczali, że może ich łączyć taka relacja. To ogromne zaskoczenie dla wielu osób.

Monika Zamachowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizyjnych w Polsce. Dziennikarka i wykształcona iberystka dała się poznać jako zdolna uczestniczka programu "Taniec z Gwiazdami" w 2009 roku. Wtedy wraz ze swoim tanecznym partnerem Krzysztofem Hulbojem wywalczyła 4. miejsce. 

Dziennikarka zasłynęła również jako redaktor naczelna czasopisma "Zwierciadło", z którym współpracowała przez 2,5 roku. Można ją było również podziwiać w filmach. W 1985 roku zagrała w "Problemacie profesora Czelawy", a w 2000 roku zagrała prezenterkę telewizyjną w produkcji "Egoiści". Jednak o jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Ostatnio media przypomniały o relacjach łączących Zamachowską z Piotrem Kraśką.

Monika Zamachowska i Piotr Kraśko. Nikt nie spodziewał się, że łączy ich taka relacja

Monika Zamachowska jest cenioną dziennikarką. Pracowała między innymi w TTV, gdzie współprowadziła program "Raz lepiej raz gorzej". Wraz z Romanem Czejarkiem prowadziła Studio TTV, gdzie dokonywano podsumowania wydarzeń politycznych i show-biznesowych minionego tygodnia. Prowadziła również program telewizji śniadaniowej w TVP.

Nie ma więc wątpliwości, że Monika Zamachowska jest koleżanką z branży Piotra Kraśki, który również dał się poznać jako dziennikarz telewizyjny i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości telewizyjnych w Polsce. Na tym jednak relacje dziennikarzy się nie kończą. Mało kto wie, że Monika Zamachowska i Piotr Kraśko bardzo chętnie bawili się w dzieciństwie. Są ze sobą spokrewnieni.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Monika Zamachowska jest siostrą cioteczną Piotra Kraśki. Mało kto o tym wiedział

Prawda na temat relacji między dziennikarzami okaże się zaskakująca dla wielu osób. Mało kto wie, że Monika Zamachowska jest siostrą cioteczną Piotra Kraśki. Przyszli dziennikarze bardzo chętnie bawili się ze sobą w dzieciństwie. Wtedy nikt jeszcze nie wiedział, że oboje odniosą tak spektakularne sukcesy w telewizji. 

Cioteczna siostra Piotra Kraśki jest szczęśliwą żoną aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Nie da się więc ukryć, że jej rodzina obfituje w znane nazwiska. 

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

źródło: Wonderwall

 

 

Następny artykuł