Zamachowska rozpacza nad swoją pensją. Waszym zdaniem jest tak niska?

Zamachowska rozpacza nad swoją pensją. Waszym zdaniem jest tak niska? Źródło: Fot. Instagram/Monika Zamachowska

Monika Zamachowska w ostatnim czasie pojawia się w mediach głównie z powodu rodzinnych kontrowersji. Tym razem dziennikarka postanowiła zabrać głos w sprawie swych zarobków. Jesteście zdziwieni ich wysokością?

Zamachowska niejednokrotnie narzekała publicznie na fakt, iż jest zmuszona dokładać się do alimentów płaconych przez jej męża. Atakowała przy tym dzieci partnera, zarzucając, że nie potrafią ułożyć sobie życia.

Kulisy medialnej pracy

Wielu fanów zastanawiało się więc, czy celebrytka naprawdę zarabia tak mało, że nie jest w stanie pomóc Zamachowskiemu oraz się utrzymać. Dziennikarka opowiedziała o swych zarobkach w najnowszym wywiadzie. - Po prostu młodym nie zawsze chce się tak ciężko pracować, jak nam. To jest trudna robota w nielimitowanych godzinach, dosyć słabo opłacana wbrew pozorom - powiedziała Zamachowska o pracy w mediach.

Monika Zamachowska o swych zarobkach

Monika Zamachowska zaczęła narzekać, że choć wielu osobom wydaje się, że gwiazdy telewizji zarabiają nie wiadomo ile, to rzeczywistość znacznie odbiega od ich wyobrażeń. Żali się, że ma słabo opłacaną pracę, a nad materiałem, za który płaci się kilkaset złotych zazwyczaj pracuje kilka osób, tj. operator, dziennikarz, montażysta. - Ja wiem, że krążą legendy o tym, ile zarabiamy. Ludziom się wydaje, że w telewizji są kontrakty na poziomie 30-40 tys. miesięcznie. Kto ma taki kontrakt? Może 8-10 lat temu ktoś taki miał, teraz na rynku wiele się zmieniło. Zarabiamy po kilkaset złotych za poważny materiał do programu, scenariusz, zdjęcia, montaż. Taka jest rzeczywistość - dodała zawiedziona dziennikarka. Czy wy także uważacie, że są to rzeczywiście niegodnie niskie kwoty?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Syn Edyty Górniak udostępnił stare nagranie mamy. Ale ta się wściekła
  2. Ostatnie słowa Agnieszki Kotulanki. Łzy napływają do oczu
  3. Lekarz groził Witoldowi Pyrkoszowi. Aktor był zdruzgotany
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News