Mocne oświadczenie Zamachowskiej. Tego się nie spodziewaliśmy

Mocne oświadczenie Zamachowskiej. Tego się nie spodziewaliśmy Źródło: Fot. Instagram/Monika Zamachowska

Monika Zamachowska pozostaje ważną częścią polskiego świata show-biznesu już od wielu lat. Z perspektywy czasu może więc dzielić się swoimi przemyśleniami na temat sławy oraz sposobów na wykorzystanie przysłowiowych 5 minut. To właśnie na oświadczenie w tym kontekście zdecydowała się niespodziewanie celebrytka.

Monika Zamachowska jest jedną z najpopularniejszych krajowych prezenterek. Media chętnie rozpisują się w ostatnim czasie przede wszystkim na temat jej związku ze znanym aktorem, Zbigniewem Zamachowskim oraz innych szczegółów życia rodzinnego.

Co Monika Zamachowska sądzi o polskich celebrytach?

Jak jednak zaznacza sama dziennikarka, celebryci powinni wykorzystywać swoją sławę, aby promować pozytywne postawy. To właśnie tego typu działania sprawiają bowiem, że niektóre gwiazdy nigdy nie znikają z okładek gazet i niezmiennie cieszą się zainteresowaniem licznych fanów. - Mi się wydaje, że jeżeli popularność czemuś służy, to ma sens istnienia, natomiast jeśli nie służy niczemu, tylko pokazaniu się na ściance, to do licha z taką popularnością, po co ona jest? - stwierdziła prezenterka. - Każdy z nas funkcjonuje w mediach na dłuższą lub krótszą metę i na pewno przyjdzie taki czas kiedy przestaniemy funkcjonować, więc tę tubę, megafon dostajemy od losu tylko na chwilę. Jeśli nic nie powiemy, to trochę strata życia. Celebryctwo samo w sobie nie jest żadną wartością, więc myślę, że trzeba robić to, co się może - oświadczyła stanowczo Monika Zamachowska w wywiadzie dla agencji Newseria, czym zadziwiła licznych fanów, którzy nie spodziewali się tak stanowczej postawy gwiazdy.

Zaskakujące dla fanów oświadczenie Zamachowskiej

Prezenterka skomentowała także postawę wielu krajowych celebrytów, które są w stanie zrobić wszystko, aby tylko nie stracić na popularności. Jednocześnie nie starają się jednak poczynić czegoś dobrego i rozwojowego, aby zainteresować innych swoją pracą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - To się nazywa po angielsku "flash in the pan", celebryci jednoroczni. Wracają później do swoich zajęć, do swojego życia i zastanawiają się - co zrobiłam, zrobiłem, gdy ludzie na mnie patrzyli, gdy mnie słuchali, gdy miałem mikrofon wycelowany w twarz? Kim wtedy byłem? (...) Myślę, że fejm dla fejmu to jest zjawisko bardzo przemijające, być może wynikające z tego, że wszyscy chcemy łatwego życia, chcemy szybko dojść do czegoś, ale ci, którzy mają odrobinę oleju w głowie, już powoli dochodzą do wniosku, że jeśli mam fejm, to on jest po coś. Jeśli tego nie wykorzystam, to moja porażka - zaznaczyła otwarcie telewizyjna gwiazda.Najlepsze newsy dnia:

  1. Oliwia Bieniuk na niesamowicie wzruszającej fotografii. Popłaczecie się
  2. Maja Ostaszewska pierwszy raz o traumie z dzieciństwa. „Zrzucili mnie ze schodów”
  3. Martyna Wojciechowska dzieci: Podróżniczka ma dwie piękne córeczki, jedna jest adoptowana
  4. Brawa! Polscy celebryci toczą zaciętą i kontrowersyjną walkę o prawa zwierząt
Następny artykuł