Dramat Zamachowskiej. Jej b. mąż o krok od śmierci

Dramat Zamachowskiej. Jej b. mąż o krok od śmierci Źródło: screen/youtube/plejada

Monika Zamachowska jest polską dziennikarką, która od lat znana i kojarzona jest ze współpracy z TVP 2. Była prowadzącą licznych programów telewizyjnych, współprowadziła również audycje radiowe. Teraz głośno oskarża lekarzy, przez których mogło dojść do tragedii. 

Monika Zamachowska przez lata pracowała w TVP 2. Była autorką i współautorką takich pozycji jak m. in. "Kulty popkultury", "Strefa otwarta" czy "Europa da się lubić". Prowadziła również szereg programów w TTV, a w 2009 r. uczestniczyła w Tańcu z gwiazdami, gdzie udało jej się zająć 4. miejsce. Prywatnie jest siostrą wujeczną Piotra Kraśki, obecnie żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Ojcem jej dwójki dzieci jest pilot Jamie Malcolm i to właśnie w jego sprawie interweniuje dziennikarka. Przez lekarzy mężczyzna mógł umrzeć.

Kim jest ojciec dzieci Moniki Zamachowskiej?

Dziennikarka ma dwójkę dzieci - Tomasza Malcolma oraz Zofię - ze swojego drugiego małżeństwa. Jej mężem był Szkot Jamie Malcolm, który jest byłym pilotem Royal Air Force - sił lotniczych Wielkiej Brytnii, który obecnie lata w linii Virgin Atlantic. Ich ślub miał miejsce w 2001 r. i trwał 11 lat. Plotki mówiły, że związek zakończył się przez dzielące parę odległości, gdyż Jamie zmuszony był przez pracę bardzo często przebywać za granicą. Podobno nic wspólnego z tym nie miało zauroczenie się kobiety w swoim przyszłym mężu - Zbigniewem Zamachowskim. Niedawno Jamie poważnie zachorował, był bliski śmierci, a za to wszystko dziennikarka oskarża lekarzy.

Dramat. Monika Zamachowska oskarża lekarzy

Były mąż dziennikarki ciężko zachorował dwa lata temu. W wyniku powikłań po łatwym zabiegu laparoskopowym zapadł na sepsę, co niemalże doprowadziło do jego śmierci. - Owszem, oni go uratowali. Ale to przez typowy błąd lekarski cała sprawa się w ogóle wydarzyła. Jamie w wyniku powikłań po prostym laparoskopowym zabiegu zapadł na sepsę i prawie umarł. On, pilot, człowiek bez nałogów, cieszący się doskonałym zdrowiem i świetną kondycją fizyczną... Dzięki niej zresztą prawdopodobnie jeszcze żyje - opowiadała zdruzgotana Zamachowska w wywiadzie dla Pomponik.pl. Dziennikarka przyznaje, że są osoby, które nie rozumieją jej oskarżeń, jednak zarówno ona, jak i jej rodzina są zdania, że Jamie jak najszybciej powinien wytoczyć proces personelowi szpitala oraz lekarzowi, który pełnił wtedy dyżur. Kobieta uważa, że zignorowali "postępujące zakażenie pooperacyjne" i powinni za to odpowiedzieć. Dalej kobieta dodaje, że na szczęście jej były mąż jakimś cudem śmierci uniknął, ale przez nieodpowiedzialność szpitala sprawa mogłaby się skończyć tragicznie. Na szczęście teraz powoli wraca już do zdrowia. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Państwo wstrzymuje wypłatę świadczeń. Tysiące Polaków bez grosza
  2. Eskorta Dudy taranowała wszystko na swojej drodze. Pędzili jak szaleni
  3. Polski aktor znaleziony na ulicy, wił się jak po narkotykach. „Wyglądasz jak c**l w d**ę r****ny”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News