Zamachowska opłakuje tragedię. Jej słowa ściskają za gardło

Zamachowska opłakuje tragedię. Jej słowa ściskają za gardło

Monika Zamachowska postanowiła się pożegnać z ważną dla niej osobą. Zrobiła to w niesamowity sposób, a jej słowa dosłownie ściskają za gardło i zmuszają do głębszej refleksji. Niestety dziennikarka nie będzie mogła pojawić się na oficjalnym pogrzebie prezydenta Adamowicza. 

Monika Zamachowska zdecydowała się inaczej niż wszyscy oddać hołd osobie, z którą ściśle współpracowała przez cztery lata. Jak sama przyznaje, był to dla niej niezwykle ważny okres, który zapamięta do końca życia. Chodzi o ostatnią tragedię i morderstwo Pawła Adamowicza, w sprawie którego wypowiedziały się już znane osoby z całej Polski. Dziennikarka Monika Zamachowska postanowiła w tej sprawie zabrać głos i oddać cześć zmarłemu.

Monika Zamachowska nie mogła być na pogrzebie ważnej dla niej osoby

Dziennikarka z nieznanych, choć ważnych przyczyn, nie może pojawić się na jutrzejszym pogrzebie Śp. Pawła Adamowicza, którego ciało ma spocząć w bazylice Mariackiej. Z pewnością chciałaby oficjalnie oddać mu cześć tak jak tysiące Polaków. Postanowiła jednak w inny sposób wspomnieć o zmarłym zamieszczając wzruszający wpis razem ze zdjęciem na swoim Instagramie:DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Nie mogę być na pogrzebie, więc pożegnam się z Panem, Panie Prezydencie, chociaż w ten sposób. Naszych rozmów nigdy nie zapomnę. Przez cztery lata ścisłej współpracy z Panem, gdy służyłam Gdańskowi jako Ambasadorka Polskiego Bursztynu, nigdy nie złapałam Pana na najdrobniejszej choćby nieżyczliwości wobec kogokolwiek. Teraz chcę wierzyć, że Pana smierć, jak wszystko w życiu, była po coś. Tylko jeszcze nie wiem po co. #prezydentadamowicz #paweładamowicz #prezydentgdańska #rip #zegnajprezydencie - napisała ze smutkiem dziennikarka. Jak widać osoba tragicznie zamordowanego przez wściekłego nożownika Śp. prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza była ważna dla Moniki Zamachowskiej. Choć nie będzie jej na uroczystym pogrzebie, to mimo wszystko należy jej się pochwała za chociaż ten symboliczny gest, którym uhonorowała jutrzejsze wydarzenie. Monika Zamachowska instagram.com/monikazamachowska ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
  2. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
  3. Jutro pogrzeb Adamowicza. Służby obawiają się najgorszego
  4. Ile lat ma Jarosław Kaczyński? Wiek już wkrótce może zmusić go do odejścia z polityki
  5. W nocy tysiące Polaków pokazało niezwykłe poświęcenie. Wszystko dla Pawła Adamowicza
     
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News