Karuzela żenady zatoczyła okrąg. Zamachowska udostępnia intymną korespondencję z mężem

Karuzela żenady zatoczyła okrąg. Zamachowska udostępnia intymną korespondencję z mężem Źródło: screen youtube.com/BezMaskiVideo

Monika Zamachowska podzieliła się z internautami intymną wiadomością, jaką zostawił dla niej mąż. Jednak w komentarzach zamiast oznak wzruszenia pojawiły się niekiedy okrutne żarty.

Monika Zamachowska wychodząc za swojego aktualnego męża, nie spodziewała się, że natrafi na tak poważne problemy finansowe przez gigantyczne alimenty, które Zbigniew musi płacić swojej byłej żonie. Co prawda sąd zmniejszył je z 16 do 12 tysięcy złotych, ale i tak jest to dla nich nadal duży wydatek, który muszą ponosić co miesiąc. Doszło nawet do tego, że małżonkowie musieli wynająć swoją willę i zamieszkać w o wiele mniejszym mieszkaniu, aby poprawić swoją sytuację finansową. Jednak nie oznacza to, że ich relacja na tym ucierpiała.

Monika Zamachowska pochwaliła się wierszem od męża

Monika Zamachowska już nie raz wspominała, że musi pomagać finansowo swojemu mężowi , który pochłonięty jest robieniem doktoratu, pisaniem wierszy, czy nagrywaniem płyty. Jednak jak sama mówi, nie może mu w takich chwilach przeszkadzać i np. kazać powiesić prania.

To sprawia, że z wieloma sprawami zostaje praktycznie sama, ale zdążyła się już do tego przyzwyczaić. Dodatkowo jej zwierzenia niekiedy naprawdę kompromitują jej męża, a ostatnio chciała wszystkim udowodnić, jak utalentowanym poetą jest Zbigniew Zamachowski.

Na swoim profilu instagramowym prezenterka zamieściła zdjęcie liściku, który dostała od małżonka. Widać na nim króciutki wierszyk jego autorstwa, który napisał specjalnie dla niej.

"Nad ranem z Kościelnej Tłokini
Wyłania się z piany bogini
Ma na imię Monika,
nagle a-psik! I znika
I znów człek się do się sam ślini

Moniczce - Zbyś"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bez wątpienia jest to bardzo miły i uroczy gest z jego strony. Jednak dla wielu internautów stał się idealnym powodem do licznych żartów i uszczypliwości pod jego adresem.

 - Lecz nagle w pianie coś chlusta I wtem wyłania się Justa A Zbysio wpada w lamenty Bo Justa chce alimenty - pisze jedna z internautek.

 - Ja wiele mogę zrozumieć, ale upublicznianie tak prywatnych spraw przez dorosłą kobietę, do tego rozpoznawalną to dno dna. Ona nie ma żadnych ograniczeń! - czytamy w komentarzach.

 - Nawet Paulo Coelho wymięka, gdy wiersz pisze Zbysia ręka - dodaje kolejna internautka.

Monika Zamachowska instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Syn Katarzyny Dowbor publicznie o jej testamencie i majątku dla zwierząt. "Jak możesz?!"
  4. Zaszła w ciążę z księdzem. Kiedy się dowiedział, od razu zaproponował aborcję
  5. Syn Zenka Martyniuka naprawia błędy. "Dla mojej ukochanej Ewelinki"

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News