Mało kto o tym wiedział! Monika Zamachowska jest spokrewniona z gwiazdorem TVN

Mało kto o tym wiedział! Monika Zamachowska jest spokrewniona z gwiazdorem TVN Źródło: instagram/monikazamachowska/

Monika Zamachowska, choć niewielu o tym wiedziało, jest spokrewniona z wielką gwiazdą TVN-u. Co więcej, okazuje się, że są sobie bliżsi, niż wszyscy fani mogliby się spodziewać. Ogromne zaskoczenie.

Monika Zamachowska, choć słynie ze szczerych, często kontrowersyjnych wypowiedzi, często dotyczących jej najbliższych, niewiele mówi o swojej nieco dalszej rodzinie. Dlatego też fani dziennikarki byli w dużym szoku, gdy okazało się, że Zamachowską i jednego z gwiazdorów TVN-u łączą więzy krwi. 

Nikt nie spodziewał się, że coś ich łączy

Ku zaskoczeniu wielu osób, Zamachowska ma w swojej rodzinie więcej osób, które również są gwiazdami polskiego show-biznesu. Okazuje się, że 47-latka i dziennikarz TVN-Piotr Kraśko są ciotecznym rodzeństwem. Zapewne wiele osób nie miało o tym najmniejszego pojęcia, ponieważ kobieta zwykle głośno się tym nie chwaliła w mediach. Fakt ten jest jeszcze bardziej zaskakujący, bowiem jest to naprawdę bliskie pokrewieństwo. Ciekawe zatem, jak wyglądało ich dzieciństwo i czy spędzali wiele czasu razem.

Monika Zamachowska o dzieciństwie z Piotrem Kraśko 

Dziennikarka podczas jednego z wywiadów opowiedziała kilka szczegółów dotyczących jej wspólnego dzieciństwa z Piotrem. Okazuje się, że spędzili razem naprawdę świetny czas.  

- Wymyślaliśmy najróżniejsze zabawy, np. walczyliśmy z pokrzywami. Piotrka nazywano wtedy Guziczkiem -wspominała Zamachowska. 

Co więcej, według 47-latki, za czasów ich dzieciństwa narodziła się również nić rywalizacji pomiędzy nimi.  

- Nasza babcia Jadzia, mama taty, potrafiła jak mało kto wzbudzać w nas ducha rywalizacji. Pod koniec roku szkolnego dzwoniła do mnie do Wrocławia i pytała o oceny, zaznaczając, że "Piotruś miał same piątki" -wyznaje. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gwiazdy, pomiędzy którymi pokrewieństwa nikt się nie spodziewał 

Okazuje się, że Zamachowska i Kraśko nie są jedynymi gwiazdami, których pokrewieństwo bardzo zaskoczyło Polaków. W polskim show-biznesie jest więcej celebrytów, których łączą więzy krwi. 

Niewielu wie o tym, że aktor Grzegorz Małecki jest synem równie znanej aktorki Anny Seniuk. 

Kolejny aktor, Kazimierz Mazur, choć mało kto wie, pochodzi z iście artystycznej rodziny. Jego tata Kazimierz Mazur nie schodzi ze sceny i obecnie gra w popularnym serialu "Barwy Szczęścia". Druga żona mężczyzny jest znana piosenkarką, której głos mogliśmy słyszeć podczas wykonu piosenek takich jak "Tańczące Eurydyki" czy "Małgośka".

Sporym zaskoczeniem dla setek czy też tysięcy osób również jest fakt, że Anna Guzik jest spokrewniona z Elżbietą Bieńkowską. Choć jest to nieco dalsza rodzina, to wciąż więzy krwi. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

Źródło: PARTY

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News