Monika Zamachowska bez wątpienia nie przechodzi teraz przez najmilsze chwile w swoim życiu. Jednak problemy finansowe to dopiero początek jej problemów, ponieważ teraz przeprowadzany jest na niej prawdziwy lincz.

Monika Zamachowska po tym, jak wyszła za Zbigniewa Zamachowskiego popadła w poważne problemy finansowe. Wszystko przez powinności jej męża względem byłej żony i dzieci. Jego comiesięczne alimenty łącznie opiewają na kwotę 16 tysięcy złotych, co sprawiło, że małżeństwo musiało wynająć swój dom na Wilanowie obcym ludziom i przenieść się do kamienicy na Żoliborzu.

Co więcej, Zamachowska informuje, że od początku jej małżeństwa, przelała na konto byłej żony swojego męża przeszło milion złotych, jednak to nie wystarczyło. Co gorsza, nie może ona nawet liczyć na wsparcie ze strony internautów, którzy przeprowadzili na niej prawdziwy lincz.

Monika Zamachowska zmieszana z błotem

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Zamachowska opowiadała o problemach, które dręczą jej małżeństwo. Chodzi oczywiście o dramat finansowy, o którym było swojego czasu dosyć głośno w polskich mediach. Jednak tym razem dziennikarka skupiła się w swojej wypowiedzi na zdementowanie pewnych plotek.

Zamachowska za wszelką cenę chciała wytłumaczyć i udowodnić, że doniesienia, i wyobrażenia odnoszące się do zarobków w polskiej telewizji. Wielu ludzi uważa, że pracując w telewizji, człowiek automatycznie zarabia gigantyczne pieniądze, jednak dziennikarka przekonuje, że wcale tak nie jest.

 

– Ja wiem, że krążą legendy o tym, ile zarabiamy. Ludziom się wydaje, że w telewizji są kontrakty na poziomie 30-40 tysięcy miesięcznie. Kto ma taki kontrakt? Może 8 – 10 lat temu ktoś miał, ale teraz na rynku wiele się zmieniło. Młodym nie zawsze chce się pracować tak ciężko jak nam. To jest trudna robota, w nielimitowanych godzinach, dość słabo opłacana wbrew pozorom. Zarabiamy po kilkaset złotych za poważny materiał do programu, scenariusz, zdjęcia, montaż. Taka jest rzeczywistość – mówiła Monika Zamachowska.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Elżbieta Jaworowicz wolałaby o tym nie mówić. Szokujące kulisy jej programu

Internauci bezlitośni

Internauci jednak nie dali temu wiary i postanowili napisać to, co sądzą o całej tej sprawie. Stwierdzić, że ich komentarze są nieprzychylne to tak, jakby nic nie powiedzieć.

– Nie żal mi jej. Dużą kasę powinny zarabiać osoby,których praca jest ważna,pani z tv,nie jest ważna. Ważni są lekarze,ratownicy medyczni,pielęgniarki,rehabilitanci,policja,straż,sprzątaczki (bez nich nic by nie było bo brudne szkoły,szpitali i inne miejsca byłyby zamknięte) – pisze jeden z internautów.

– Żyj głupia pipo za 1500 miesięcznie to wtedy zobaczymy – czytamy.

– Niech lepiej powie ile zarabia na licznych chałturach, które ma dzięki TVP – dodaje jedna z internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Upojne chwile Tadli w Sopocie. Kret będzie załamany jak nigdy
  2. Najseksowniejsza sukienka w Polsce? Julia Wieniawa ubrała się tak, że była jej chłopaka prawie zeszła na atak serca
  3. Gessler ucieka z Polski? Restauratorka ma poważne plany
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Niesamowite! Psiak adoptował wyjątkowe i nietypowe zwierzątko

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?