Strasburger z Familiady zaskoczył widzów. Wielkie starcie Zamachowskiej ze znanymi emerytami z TVP

Strasburger z Familiady zaskoczył widzów. Wielkie starcie Zamachowskiej ze znanymi emerytami z TVP Źródło: screen/YouTube/TVP Sport

Monika Zamachowska wystąpi w specjalnym odcinku Familiady. Karol Strasburger przygotował dla fanów programu wyjątkową niespodziankę. Drużyna znanej dziennikarki zmierzy się z popularnymi emerytami. Wielkie starcie na antenie TVP już wkrótce.

Monika Zamachowska wraz z uczestnikami programu Europa da się lubić już wkrótce wystąpi na antenie TVP2. Dziennikarka weźmie udział w jednym z najbardziej popularnych teleturniejów. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Karol Strasburger przygotował dla telewidzów wyjątkową niespodziankę. Zapowiada się jedno z najciekawszych starć, jakie oglądaliśmy w ostatnim czasie. Emocji z pewnością nie zabraknie.

W pierwszy dzień Świąt nie może zabraknąć kultowej Familiady. Karol Strasburger zawsze stara się, aby świąteczne odcinki teleturnieju były wyjątkowe. W tym roku również zdecydował się na zaproszenie gości specjalnych. Wiadomo już, że Monika Zamachowska wraz z uczestnikami programu Europa da się lubić stanie do walki z najpopularniejszymi emerytami w Polsce. Mowa oczywiście o uczestnikach Sanatorium miłości.

Monika Zamachowska zmierzy się z uczestnikami Sanatorium miłości. 

Widzowie TVP z niecierpliwością czekają na wielkie starcie, w którym weźmie udział Monika Zamachowska i jej drużyna oraz uczestnicy Sanatorium Miłości. Nie da się ukryć, że serial z udziałem sympatycznego grona seniorów był wielkim sukcesem TVP, a występujący w nim emeryci cieszą się dziś bardzo dużą popularnością. 

Seniorzy zdobyli serca widzów w całej Polsce. Od stycznia br. widzowie śledzili ich losy i kibicowali, aby udało im się odnaleźć miłość w jesieni życia. Nie jest wykluczone, że program będzie kontynuowany, jednak zanim to nastąpi, będzie można zobaczyć ich zmagania w programie Karola Strasburgera. Już wkrótce będzie okazja, aby ponownie zobaczyć na ekranie TVP sympatyczną grupę kuracjuszy. Fani są bardzo ciekawi, jak poradzą sobie w pojedynku z Moniką Zamachowską

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Świąteczne odcinek Familiady już 21 kwietnia. Emocji nie zabraknie

W drużynie Sanatorium miłości wystąpią: Janka "Nina" Busk, Wiesława Kwiatek, Krzysztof Rottbard oraz Marek Jarosz. Natomiast skład przeciwnej drużyny będzie następujący:  Monika Zamachowska, Paolo Cozza, Conrado Moreno oraz Teo Wafidis.

Świąteczny odcinek zostanie wyemitowany 21 kwietnia o godzinie 14:00 na antenie TVP 2. Fani obu produkcji już zacierają ręce. Świąteczne popołudnie będzie z pewnością bardzo emocjonujące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Największy SEKRET Doroty Wellman ujawniony! Gwiazda trzymała to w tajemnicy przez kilkadziesiąt lat, teraz WSZYSTKO się wydało
  2. W tej legendarnej polskiej aktorce kochały się MILIONY. Nagle zniknęła z show-biznesu. Teraz wróciła i wszystkim opadła szczęka. Jest PIĘKNA!
  3. Przykry "testament" Wodeckiego. Przed śmiercią gnębiły go ogromne wyrzuty sumienia
  4. Ile lat ma Zenek Martyniuk? Jest królem disco polo już tak długo
  5. Dramatyczna śmierć w bloku, sąsiedzi w szoku. Nie żyje Mateusz

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News