Monika Zamachowska lubi chwalić się szczegółami z życia swojej rodziny w mediach społecznościowych. Ostatnio taki powód dał jej syn, który zdążył już wystąpić w serialowej produkcji TVN. Znana prezenterka opublikowała post-screen ze swoim synem, chwaląc się jego pierwszym dużym sukcesem.

Monika Zamachowska kojarzona jest dziś w show-biznesie z ostrych, momentami ciętych wypowiedzi w stronę swoich krytyków. Jej kariera dziennikarska nieco przygasła – jeszcze kilka lat temu kojarzyliśmy ją jako prowadzącą show „Europa da się lubić” czy „Pytanie na śniadanie”.

Ostro o młodych gwiazdach

Prezenterka potrafi bez pardonu „objechać” styl życia młodych gwiazd, które koncentrują się tylko na celebryctwie.

– Wydaje mi się, że jeżeli popularność czemuś służy, to ma sens istnienia. Natomiast jeśli nie służy niczemu, tylko pokazaniu się na ściance, to do licha z taką popularnością, po co ona jest? – powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Sama zaś nie ma problemu ze sprawnym poruszaniem się po świecie show-biznesu. Jest aktywną użytkowniczką Instagrama. Ostatnio pochwaliła się na nim nawet… osiągnięciem ukochanego syna.

Monika Zamachowska dumna z syna. Chwali się w sieci

Tomasz, syn Zamachowskiej, osiągnął sukces na kastingu do serialu „Szkoła”, paradokumentu emitowanego przez TVN od czterech lat. Mama postanowiła obwieścić nowinę światu – wstawiła zdjęcie z kastingu syna na swojego Instagrama.

– Brawo Tomek!!!! Nie zmieniaj nic w sobie, bo jesteś cudownym, młodym facetem… Tylko pozazdrościć tak gęstych i zdrowych włosów – napisała jedna z użytkowniczek Instagrama.

Nie wszystkim podoba się jednak eksponowanie dziecka przez Zamachowską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Internauci zachwyceni!

– Szkoda chłopaka na występy w czymś takim… Przecież ta produkcja pobija rekordy bezsensu, wulgarności i płycizny – pisze pod zdjęciem inny z obserwujących.

Zamachowska nie ukrywa dumy z kolejnego sukcesu zawodowego syna. Zdążył już roznosić ulotki, a teraz przyszedł czas na rolę w serialu o szkole w telewizji.

Zamachowska cieszy się z gry jej syna. Hasztagami dała temu wyraz:

– Syn aktorem, taka sytuacja, dumna mama, super się bawiłam, co za głębia wyrazu – napisała.

Tomasz gra w produkcji TVN nieśmiałego, wyśmiewanego ucznia podrywanego przez koleżankę z klasy. Podoba mu się dziewczyna, jednak nie wie, że jej podchody to efekt przegranego przez nią zakładu.

Monika Zamachowska Instagram

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Zamachowska próbuje związać koniec z końcem. Oto co robi dla pieniędzy
  2. Zamachowska ostro krytykuje młode gwiazdy. Niejeden się zawstydzi
  3. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Zamachowska poucza Polaków. Wściekli internauci zmieszali ją z błotem

Nie uwierzysz, jak wiele dzieci mają te gwiazdy! [ZDJĘCIA]