Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę

Zamachowska dostała furii! Zaatakowała dziennikarkę Źródło: screen youtube.com/Plejada

Monika Zamachowska przeżywa teraz bardzo ciężki okres w swoim życiu. Przez wysokie alimenty swojego męża, boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Frustracja, która w niej wzbierała, musiała w końcu znaleźć ujście, padło na jedną z dziennikarek.

Monika Zamachowska boi się, że już nie długo jej rodzinie nie starczy pieniędzy nawet na jedzenie. Bez wątpienia czeka ją bardzo pracowite lato. Ich sytuacja finansowa jest w złym stanie, że muszą prosić swoich przyjaciół i rodzinę o pożyczki. Wciąż jednak jest to zaledwie kropla w morzu ich potrzeb. Dodatkowo jej były mąż ma teraz poważne problemy zdrowotne, przez które nie może łożyć pieniędzy na ich dwójkę dzieci. Te wszystkie czynniki połączone z dużą ilością pracy powodują, że Zamachowska znajduje się ciągle pod wpływem bardzo silnego stresu.

 - Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie. Praktycznie wszystko, co mamy, wydajemy na zobowiązania Zbyszka i prawników, a zdarza się, że prosimy o pożyczki znajomych albo rodzinę - mówiła Zamachowska w wywiadzie dla "Super Expressu".

Monika Zamachowska nie wytrzymała

Ciągła frustracja i stres musiały dać kiedyś o sobie znać, pech chciał, że było to w czasie wywiadu, a ofiarą furii Zamachowskiej stała się dziennikarka. Zbliżają się wakacje i wiele gwiazd chwali swoimi letnimi planami na ten rok. Ludzie rezerwują kurorty tak, aby jak najlepiej spędzić te gorące miesiące w naszym kraju lub za granicą. Nie dziwi więc fakt, że dziennikarka chciała poznać również plany Moniki Zamachowskiej. Nikt się jednak nie spodziewał, że kobieta zareaguje tak nerwowo i agresywnie. Zamachowska wręcz zaatakowała werbalnie dziennikarkę.
 - Żartuje pani? Ostatnio zgłosiła się moja znajoma z propozycją, żebym pojeździła po hotelach w Polsce i oceniła ich 'przyjazność' pod kątem rodzinnego wypoczynku w czasie wakacji. Musiałam jej odmówić. Mój pierwszy wolny dzień w Warszawie, w którym mogłabym zaplanować taki wyjazd, to 12 września - dodała. Już teraz widać, że Monika Zamachowska jest w bardzo złym stanie, wiele osób zastanawia się, czy kobieta wytrzyma tak długi czas bez odpoczynku, a nawet jeśli to jak bardzo odbije się to na niej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiatr będzie wiał 100km/h! Przerażające burze nadciągają nad Warszawę i inne metropolie
  2. Już NIE PiS! Jaką partię popiera teraz Tadeusz Rydzyk?
  3. Żona Adama Nawałki jest przepiękna niczym cudowny anioł! Oniemieliśmy
 
źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News