Monika Zamachowska
Fot. YouTube / Wideoportal
Wiadomości Pikio - 22 Grudnia 2018

Zamachowska z mężem przekazali radosną nowinę! Opadną wam szczęki

Monika Zamachowska, poznając się z ukochanym Zbyszkiem, zmieniła swoje życie o 180 stopni. Miłość, która ich połączyła okazała się być na tyle silna, że aktor zostawił swoją wieloletnią żonę. Bardzo szybko okazało się, że Monika również będzie musiała ponieść konsekwencje tego związku. Nie wiedziała jeszcze, że będą one aż tak duże. Teraz para przekazała radosną nowinę. Opadną Wam szczęki!

Monika Zamachowska od wielu lat obecna jest w szeroko pojętym świecie show biznesu. Taki charakter pracy zapewnia nie tylko rozpoznawalność, ale przede wszystkim pieniądze. Pieniądze, które pozwalają na życie na wysokim poziomie. Niestety, przeszedł czas, w którym Monika musiał wybrać między pieniędzmi, a miłością. Wybrała to drugie.

Monika Zamachowska nie miała co jeść? Szokujące wyznania gwiazdy

Nie jest tajemnicą, że zarówno Zbyszek jak i Monika nie są dla siebie pierwszymi partnerami. Prezenterka programu "Europa da się lubić", wiążąc się z nowym partnerem wiedziała, że zapraszając go do swojego życia musi pogodzić się z jego zobowiązaniami. Jednym z takich zobowiązań są alimenty, które aktor musi łożyć na swoje dzieci. Kwota świadczeń jest na tyle duża, że Monika bardzo często uskarżała się na ogromne problemy finansowe. W jednym z wywiadów gorzko wyznała, że czasem musiała pożyczać pieniądze od rodziny. - Boję się, że pewnego dnia nie starczy nam na jedzenie. Praktycznie wszystko, co mamy, wydajemy na zobowiązania Zbyszka i prawników, a zdarza się, że prosimy o pożyczki znajomych albo rodzinę - szokująco zdradziła zakochana dziennikarka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Los w końcu się do nich uśmiechnął. Monika przekazuje dobrą nowinę

Monika doczekała się chwili, w której ich sytuacja finansowa uległa znacznej poprawie. Po tym, jak sąd podjął decyzję o zmniejszeniu alimentów, para postanowiła to uczcić. Ich radość była na tyle wielka, że szampan tu nie wystarczył, o nie! Monika wraz ze Zbyszkiem udali się na wakacje do Andory, gdzie mogli odpocząć od biedy i trosk dnia codziennego. Różnica między poprzednią, a aktualną kwotą alimentów jest naprawdę duża. Sąd obniżył ją z 18 tysięcy do 12 tysięcy miesięcznie. Ta różnica pozwoliła na to, aby Monika i Zbyszek znów mogli żyć na godnym poziomie. Być może sytuacja ta sprawi, że Monika oraz była żona jej obecnego męża zaczną żyć w zgodzie. Jak do tej pory panie bardzo za sobą nie przepadają.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  2. Gdzie mieszka Edyta Herbuś? Można się mocno zdziwić
  3. Ma 80 lat. Mieszkała w starym zniszczonym szałasie. W ciągu 6 dni odmienili jej życie
  4. Dziewczyna musiała urodzić w 16 tygodniu ciąży. Do sieci trafiły zdjęcia, które rozrywają serce
  5. Wielka konsternacja w studiu, zgromadzonych wbiło w ziemię. Wszystko przez Rydzyka
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News