Monika Zamachowska na dywaniku w TVP. Wiemy już, czy wyrzucą ją z pracy, wielu będzie załamanych

Monika Zamachowska na dywaniku w TVP. Wiemy już, czy wyrzucą ją z pracy, wielu będzie załamanych Źródło: Instagram/Monika Zamachowska

Monika Zamachowska razem z Michałem Olszańskim prowadziła rozmowę z Jarosławem Kaczyńskim, po której zwolniono prezentera. Dziennikarka również drżała o swoja przyszłość w TVP. Ostatnio musiała udać się na dywanik do szefów stacji. Wiadomo już jaki jest jej los.

Monika Zamachowska przeżywała ostatnio niezwykle stresujący czas. Wszystko związane było ze zwolnieniem jej telewizyjnego partnera Michała Olszańskiego, z którym przez lata prowadziła program TVP "Pytanie na śniadanie". Dziennikarka obawiała się, że może podzielić los swojego kolegi. Wreszcie wyjaśniła się kwestia przyszłości prezenterki. 

Monika Zamachowska bała się, że straci posadę 

Monika Zamachowska również uczestniczyła w wywiadzie z Jarosławem Kaczyńskim, który okazał się końcem kariery Olszańskiego w programie telewizji śniadaniowej. Celebrytka musiała się martwić, że być może i ona straci swoją posadę. 

Ostatnio została wezwana na dywanik do szefa TVP i zapadła ostateczna decyzja w sprawie przyszłości dziennikarki. Wiele osób powinno przygotować się na zawód. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyszłość dziennikarki 

Monika Zamachowska zamiast na dywanik prezesa Jacka Kurskiego, trafiła do Anny Cyzowskiej, nowej szefowej agencji kreacji rozrywki i oprawy w Telewizji Polskiej. Podczas tej stresującej wizyty na Woronicza, celebrytka dowiedziała się, jaki czeka ją los w TVP. Okazało się, że jej obawy były bezpodstawne, chociaż rezultat tych rozmów może być rozczarowaniem dla wielu osób według Zamachowskiej.

-Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki i ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w "Pytaniu na Śniadanie". Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda. (...) Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam z przepastnych, woroniczowskich korytarzy - napisała na swoim profilu na Instagramie gwiazda i jednocześnie opublikowała swoje zdjęcie przed warszawską siedzibą Telewizji Polskiej. 

Dowiedziała się również komu przypadnie współprowadzenie z nią "Pytania na śniadanie". Póki co, zamiast Michała Olszańskiego, towarzyszyć jej ma Robert El Gendy albo Aleksander Sikora. Nie wiadomo komu przypadnie rola stałego partnera dla Moniki Zamachowskiej. Decyzja ma zostać podjęta dopiero pod koniec sierpnia. Warto przypomnieć, że dziennikarka zareagowała bardzo emocjonalnie na zwolnienie Olszańskiego, a szczególnie krytycznie wypowiedziała się na temat sposób,w jakim się to odbyło. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. W starym polskim kościele znaleźli prawdziwy skarb. Niesamowite odkrycie
  4. Mało kto wiedział, że Doda zajmuje się wynajmem luksusowych apartamentów. Te wnętrza powalają, mamy zdjęcia
  5. Durczok po wyjściu z aresztu od razu poszedł do karczmy. Wyrzucony z TVN gwiazdor siedział za pijacką jazdę
  6. Zapłakane 13-miesięczne dziecko wyszło samo z domu. Gdy policjanci je odprowadzili, oniemieli

Źródło: Plejada

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News