Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP

Fani zdruzgotani. Monika Zamachowska właśnie została wyrzucona z "Pytania na śniadanie" w TVP Źródło: .

Monika Zamachowska właśnie została zwolniona z "Pytania na śniadanie". Dla fanów gwiazdy jest to ogromny cios, z którym z pewnością trudno będzie się pogodzić.

Monika Zamachowska już od kilku dobrych lat zajmowała swoją posadę prowadzącej w popularnej śniadaniówce. Choć tak jak każda gwiazda, miała grono swoich hejterów, nie zabrakło również tych, którzy chętnie oglądali ją na antenie i komplementowali za charyzmę i wdzięk. Wiele wskazywało na to, że skoro w programie gościła już od tak długiego czasu, to jej posada przez kolejne lata nie ulegnie zmianie. Tymczasem pojawiły się informacje, że została zwolniona. 

Monika Zamachowska wyrzucona z "Pytania na śniadanie"

Jeszcze w czasie wakacji TVP zapowiadała, że w obsadzie twórców "Pytania na śniadanie" zajdą niemałe zmiany, a na kultowej kanapie pojawią się nowi prowadzący. Do końca nie było pewne, czy będą oni jedynie "świeżym dodatkiem" do śniadaniówki czy zastępstwem za dotychczasowych prowadzących. 

Mówiono jednak, że posada Zamachowskiej stanęła pod znakiem zapytania, a ona sama miała zaciekle walczyć u producentów o swoją pracę. Ponieważ jesienna ramówka rozpoczęła się już jakiś czas temu, fani dziennikarki byli przekonani, że ich ulubienica jest bezpieczna i w dalszym ciągu będzie pełniła swoją rolą. 

Jak donosi Pudelek, zupełnie niespodziewanie Monika Zamachowska została zwolniona i to rzekomo definitywnie. 

- Być może dostanie inną rolę w TVP, ale z "Pytaniem na śniadanie" musi się pożegnać - donosi Pudelkowi źródło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kto zastąpi Zamachowską? 

Informacja o zwolnieniu, choć obiegła media zupełnie niedawno, już wywołała spore poruszenie wśród internautów, a w szczególności wśród fanów dziennikarki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia
2. Pies był u skraju życia, poszedł na jeden z ostatnich spacerów. Na polanie w poruszający sposób "powiedział" opiekunce, że zaraz umrze

Spore grono osób deklaruje, że nie wyobraża sobie "Pytania na śniadanie" bez swojej ulubionej celebrytki, jednak powiększa się również grono tych, którzy dociekają, kto zajmie miejsce Zamachowskiej. Na takowe informacje nie musieli długo czekać, bowiem jak możemy się dowiedzieć, u boku Sikory zasiądzie podobno Małgorzata Tomaszewska. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. WIEMY, co w końcu z 13. i 14. emeryturą. Rzecznik rządu zdradza szczegóły projektu
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News