Wszystko trwało kilka miesięcy. Zamachowska w końcu wyznała swój wstydliwy sekret

Wszystko trwało kilka miesięcy. Zamachowska w końcu wyznała swój wstydliwy sekret Źródło: Facebook Monika Zamachowska

Monika Zamachowska jest jedną z gwiazd, które otwarcie mówią o swoich przemyśleniach i życiu prywatnym. Z wywiadów, których ostatnio udzieliła, dowiadujemy się, że okres kwarantanny był dla niej wspaniałym czasem. Dziwi więc to, że na jej profilu w mediach społecznościowych prezenterki pojawiły się informacje na temat opłakanych konsekwencji relaksu.

Kilka tygodni temu, w rozmowie z "Faktem" Monika Zamachowska zdradziła, jak radzi sobie w codziennością w czasach pandemii koronawirusa. Mimo, że jej plany wakacyjne uległy zmianie, a życie zmieniło się w diametralny sposób, czas izolacji był dla niej spokojny. Spędziła go na relaksie w rodzinnym gronie i spokojnym kontemplowaniu rzeczywistości. Niestety, okazało się, że w życiu prywatnym Moniki wydarzyło się coś, czego żałuje do tej pory.

Monika Zamachowska zdradziła wstydliwy sekret

- Kwarantanna mija mi zaskakująco dobrze. Mamy chwilę dla siebie z mężem i dzieciakami. Mamy codziennie wspólny obiad. Gramy z mężem w karty, scrabble, kości. Oczywiście to ma złe swoje strony, bo ile można? W pewnym momencie człowiekowi denko trochę odbija, ale ja to lubię. Mój mąż jest pracoholikiem i nigdy go w domu nie było. Ja mam przerwę wywołaną bezrobociem, więc siłą rzeczy też jestem, ale cieszę się, że z nimi. W pewnym momencie zabraknie nam pieniędzy, ale ja mam na szczęście bardzo duży debet na koncie, także na razie jest ok - powiedziała dziennikarka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niestety, nie wszystko układa się tak, jakby tego oczekiwała. Gwiazda zdradziła swój wstydliwy sekret - wskutek izolacji ucierpiała jej sylwetka. Dodatkowe kilogramy sprawiły, że Monika Zamachowska nie czuje się zbyt dobrze we własnym ciele. Przyznała, że w ciągu miesięcy spędzonych w izolacji nie odmawiała sobie przysmaków. Teraz postanowiła, że przyszedł czas na mobilizację i wzmożone treningi.

Na profilu dziennikarki pojawiło się zdjęcie zrobione podczas ćwiczeń fizycznych. Pochwaliła się fanom, że powoli wraca do wymarzonej formy. Monika Zamachowska podchodzi do kwestii ćwiczeń naprawdę poważnie. W podpisie pod fotką możemy przeczytać, że sesja treningowa prezenterki trwa dwie godziny dziennie. Dziennikarka żartobliwie pozdrowiła także "wszystkich grubasów", co natychmiast zauważyli jej fani.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia w Warszawie, autobus spadł z wiaduktu. Napływają wiadomości o ofiarach śmiertelnych

2. GIF wycofuje lek stosowany przez tysiące Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności

Komentujący uważają, że uwaga gwiazdy jest przejawem kokieterii. Na jej ciele nie widać bowiem żadnych nadprogramowych kilogramów. Kobieta prezentuje się naprawdę świetnie. Wiele osób przyznało wręcz, że zazdrości dziennikarce nienagannej sylwetki. Zgadzacie się z nimi?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dodaj musztardę do kotletów mielonych. Efekt cię mocno zaskoczy, rodzina od razu poprosi o dokładkę
  2. Adam Małysz ma koronawirusa. Wiemy, od kogo mógł się zarazić, te słowa są bardzo wymowne
  3. Kondolencje napływają ze wszystkich stron. Nowotwór niestety okazał się nie do pokonania, nie żyje Karolina Bojarska
  4. Były mąż Gosi Rozenek po latach wyznał prawdę, nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił tajemnicę swojego ślubu
  5. Zostały jej tylko 4 godziny życia. Wtedy wydarzyło się niebywałe, nie wierzyła, że zdąży tuż przed śmiercią
  6. Nie żyje 37-letni Grzegorz. Na jaw wyszły szczegóły z jego życia, przeżył istne piekło

 

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News