Co za piękność. Zamachowska pokazała swoją cudowną córkę, wszystkie słowa grzęzną w gardle.

Co za piękność. Zamachowska pokazała swoją cudowną córkę, wszystkie słowa grzęzną w gardle. Źródło: monikazamachowska Instagram.com

Monika Zamachowska często zabiera głos w mediach i nie stroni od pokazywania swojego życia prywatnego. Obserwatorzy często widzą, jak wygląda jej codzienność. Jedno z ostatnio upublicznionych zdjęć wywołało zachwyt praktycznie wszystkich, a to za sprawą córki dziennikarki. Trudno wyjść z podziwu, widząc, na jak piękną kobietę wyrosła.

Monika Zamachowska nigdy nie ukrywała, że jest dumna ze swoich dzieci. W wywiadach przeważnie skupia się na sobie oraz swoim mężu, Zbigniewie Zamachowskim, lecz pociechy także mogą liczyć na wzmianki w czasie celebryckich wywiadów udzielanych przez ich mamę. W mediach społecznościowych dziennikarka chętnie pokazuje swoje życie i ostatnio sprawiła, że pod zdjęciem wylała się fala pozytywnych komentarzy.

Monika Zamachowska pokazała swoją cudowną córkę

Monika Zamachowska podzieliła się z obserwatorami wyjątkowym zdjęciem z wymownym opisem. Fanów zgromadzonych na jej profilu jest całkiem sporo, bo aż ponad 24 tys. Dziennikarka dba, by na profilu codziennie pojawiały się nowe treści i nie pozwala na to by ktokolwiek się nudził. Można tam znaleźć zarówno treści dotyczące życia prywatnego, jak i poruszające ważnych społecznie spraw takich jak m.in. wybory czy sztuka zaangażowana. Ostatnio Monika Zamachowska zdecydowała się na szczere wyznanie i pod opisem zdjęcia z pociechą zamieściła kilka znaczących słów. Trudno uwierzyć w to, jak wygląda jej córka, wyrosła na naprawdę piękną kobietę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Każda mama wie, co czuje dziennikarka

- Córka włosy obcięła. Koniec pewnej epoki. Tak jakoś nostalgicznie mi się zrobiło... Znacie to uczucie, gdy dzieci stają się... partnerami, przyjaciółmi? Gdy zaczynają dyskutować, kwestionować, oceniać, czasem stroją sobie żarty z wszechwiedzącej rodzicielskiej postawy? Ja to już mam od jakiegoś czasu i powoli się przyzwyczajam. Bardzo powoli - napisała pod fotografią Monika Zamachowska. Fani nie kryli zachwytu nad latoroślą byłej prowadzącej "Europa da się lubić". Chyba nikt się temu nie dziwi, dziewczyna jest naprawdę zachwycająca.

Dzisiaj grzeje: 1. Już oficjalne, minister Szumowski zdradził kiedy wróci jeden z uciążliwych nakazów. Prawdopodobieństwo jest realne

2. Sytuacja jest fatalna. Szczena z Chłopaków do wzięcia błaga o pomoc

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Fani nie kryli zachwytu nad tym, jak wygląda jej córka

Chociaż Monika Zamachowska przechodziła ostatnio sporo stresu związanego z kradzieżą roweru syna, to teraz wszystkie oczy skierowane są na jej córkę. 16-letnia Zosia podbiła serca internautów. Krótkie włosy i grzywka, a do tego niesamowicie fascynujące oczy i pięknie odznaczające się usta. Każde dziecko jest dla swoich rodziców najpiękniejsze, ale wydaje się, że córka dziennikarki wygrała na loterii genów i zgarnęła wszystko to, co najlepsze. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów
  4. Polski polityk oskarżony o straszną zbrodnię. Media dotarły do niewyobrażalnych ustaleń
  5. Zła wiadomość, wielu Polaków może dużo stracić. Mało kto wiedział
  6. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  7. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News