Monika Zamachowska wyznała prawdę
Instagram.com monikazamachowska
Monika Majko - 23 Kwietnia 2020

Przykre wyznanie Moniki Zamachowskiej. Współczujemy

Monika Zamachowska na chwilę porzuciła intensywne poszukiwania pracy i z powodu szalejącej pandemii zaszyła się z rodziną w domu. Nie jest to korzystna sytuacja dla domowego budżetu dziennikarki, kobieta zdecydowała się na szczere wyznanie.

Monika Zamachowska w ostatnim czasie intensywnie poszukiwała pracy po tym, jak została nagle zwolniona z Telewizji Polskiej. Z powodu stanu epidemii, który zapanował na terenie całego kraju, kobieta postanowiła zawiesić szukanie i zaszyć się dla bezpieczeństwa w domu razem z bliskimi. Gwiazda przyznała jednak, że to nie jest komfortowa sytuacja dla rodziny, chodzi o pieniądze.

Monika Zamachowska została zwolniona z TVP i wciąż pozostaje na bezrobociu

Dziennikarka z powodu utraty pracy w TVP i sytuacji epidemicznej panującej obecnie w kraju ma ostatnio bardzo dużo wolnego czasu. Postanowiła udzielić wywiadu dziennikarzom "Faktu" w który opowiedziała o tym, jak spędza czas w domu i jak radzi sobie z kwarantanną.

Ministerstwo ZdrowiaNieoczekiwane nowe rozporządzenie od min. zdrowia. Wejdzie w życie za parę dni, wiemy czego dotyczyCzytaj dalej

- Kwarantanna mija mi zaskakująco dobrze. Mamy chwilę dla siebie z mężem i dzieciakami. Mamy codziennie wspólny obiad. Gramy z mężem w karty, scrabble, kości. Oczywiście to ma złe swoje strony, bo ile można? W pewnym momencie człowiekowi denko trochę odbija, ale ja to lubię - powiedziała w wywiadzie Monika Zamachowska.

Monika Zamachowska przyznała, że żałuje swojej pracy w porannym programie TVP 2 "Pytanie na śniadanie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta prześwietleniePoczuła ból i gorąco w klatce piersiowej. Gdy lekarz zrobił prześwietlenie, zamarł i chwilę potem zaczął operowaćCzytaj dalej

Choć Monika Zamachowska ceni sobie czas spędzony z rodziną, zdecydowała się również na szczere wyznanie. Kwarantanna odebrała szansę na pracę nie tylko dziennikarce, ale również jej mężowi, aktorowi Zbigniewowi Zamachowskiemu. Gwiazda wyznała, że w tej sytuacji rodzina może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej.

- Mój mąż jest pracoholikiem i nigdy go w domu nie było. Ja mam przerwę wywołaną bezrobociem, więc siłą rzeczy też jestem, ale cieszę się, że z nimi. W pewnym momencie zabraknie nam pieniędzy, ale ja mam na szczęście bardzo duży debet na koncie, także na razie jest okej - uspokoiła fanów dziennikarka.

Dzisiaj grzeje:

1. Kiedy dzieci wrócą do szkół? Szumowski wypowiedział bardzo ważne słowa

2. Lidl przygotował ogromną wyprzedaż. Od dziś do -80% na hitowe produkty

Kobieta wyznała również, że bardzo żałuje "zasiedzenia się" w ostatniej pracy. Według niej bycie dziennikarką w programie śniadaniowym to bardzo mało ambitne zajęcie i popełniła błąd, pracując w ten sposób tak długo.

- Żałuję, że za długo siedziałam w śniadaniówce. To jest mało ambitna działka, moi drodzy. Bardzo mi przykro to wam powiedzieć. Prawdziwego dziennikarza telewizyjnego stać na więcej. [...] Bycie panią ze śniadaniówki nie da nikomu prestiżu. [...] Ale rozumiem, że każdy orze jak może. Sama nie rezygnowałam. Pewnie gdyby mnie nie wywaliliby, siedziałabym tam dalej. [...] Nie obejrzałam "Pytania na śniadanie" odkąd mnie tam nie ma. To się już nie zmieni. Szkoda mi dnia - przyznała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niebezpieczny skutek epidemii. Poważnie chorzy pacjenci przestali zgłaszać się do lekarzy
  2. Wielka bójka kiboli w centrum jednego z największych polskich miast. Policja nie zdążyła przyjechać na czas
  3. Wirusolog zdradził kluczową datę dla całej epidemii. Po 5 dniach wszystko będzie jasne
  4. Kiedy dzieci wrócą do szkół? Szumowski wypowiedział bardzo ważne słowa
  5. Szumowski zostanie pozbawiony prawa wykonywania zawodu? Lekarz mówi o ostatecznym rozwiązaniu
  6. Smutne wiadomości o Magdzie Gessler na kwarantannie

Lekarz zniknąłMłody lekarz wyszedł do pracy i zniknął. Po 20 latach porażająca prawda wyszła na jaw, zrozpaczona rodzina nie mogła uwierzyćCzytaj dalej

źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News