Porażające wyznanie Moniki Zamachowskiej przed świętami. "Mamy ze Zbigniewem adoptowaną córeczkę"

Porażające wyznanie Moniki Zamachowskiej przed świętami. "Mamy ze Zbigniewem adoptowaną córeczkę" Źródło: Instagram

Monika Zamachowska opublikowała na swym profilu na Instagramie wpis podsumowujący mijający rok. Prezenterka wspomniała w nim o "adoptowanej córeczce", czym wprawiła w ogromne zdumienie swoich licznych fanów. Kim jest tajemnicza młoda kobieta, która pojawiła się na zdjęciu z Zamachowską i jej mężem?

Monika Zamachowska ma za sobą ciężkie chwile. W ostatnim czasie gwiazda po wielu latach rozstała się bowiem z Telewizją Polską, gdzie do niedawna prowadziła program "Pytanie na śniadanie". Prezenterka stosunkowo szybko wyszła jednak na życiową prostą - w rozmowie z mediami przyznała, że czuje się naprawdę dobrze i pozytywnie myśli o przyszłości.

Monika Zamachowska i jej "adoptowana córeczka"

W ramach przedświątecznych rozmyślań Zamachowska opublikowała na swym profilu na Instagramie podsumowujący mijający rok wpis. Gwiazda pokazała także zdjęcie z mężem oraz młodą kobietą, którą nazwała niespodziewanie swoją "adoptowaną córeczką".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ten rok był dla mnie rokiem Oświecenia. Wiem, że moi przyjaciele narzekają na zły czas i nie mogą się doczekać Nowego Roku. Ale ja uważam, że choć parę wydarzeń mnie zaskoczyło, to użyłam ich do cennej lekcji samorozwoju. Nie zrobiłam tego sama, oczywiście. Mamy na przykład ze Zbyniem adoptowaną córeczkę, Paulinkę, która wiele nas w tym roku nauczyła. A i my trochę jej pomogliśmy. Popylaj nam, Pauluś i pamiętaj, że zbliża się czas odpalenia petardy! - napisała Zamachowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Wszyscy nie żyją, nie mieli żadnych szans. TVN przekazał porażające słowa brata jednego z nieżyjących nastolatków

Kim jest bliska przyjaciółka Zamachowskich?

Liczni fani mogli być naprawdę zaskoczeni niespodziewanym wyznaniem prezenterki. Kim więc jest młoda kobieta ze zdjęcia i wpisu? To 29-letnia aktorka i piosenkarka Paulina Janczak, która pozostaje bardzo blisko z rodziną Zamachowskich, co udowadniały także wspólne wyjścia pań na branżowe imprezy. Stąd pieszczotliwe, ale przy tym naprawdę zaskakujące określenie, użyte przez dziennikarkę.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Nie żyje wielokrotny mistrz kraju. Federacja podała informacje o przyczynach śmierci, smutne wiadomości
  3. Pan Władysław całe życie odprowadzał składki, ale nie dostaje emerytury z ZUS-u. Powód nie mieści się w głowie
  4. Wigilijna sałatka ze śledziem i tajnym składnikiem zniknie z talerzy w minutę. Goście będą Cię błagać o przepis
  5. To miał być zwykły pierwszy taniec. Nagle para młoda zrobiła niebywałą rzecz, wszyscy goście przecierali oczy ze zdumienia

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News