Monika Zamachowska zdruzgotana. Przekazała posępną wiadomość o swoim synu, współczujemy

Monika Zamachowska zdruzgotana. Przekazała posępną wiadomość o swoim synu, współczujemy Źródło: instagram.com monikazamachowska

Monika Zamachowska nie mogła milczeć. Na forum publicznym przekazała wstrząsającą wiadomość o swoim synu. Dziennikarka jest zdruzgotana, nie wie, dlaczego coś takiego spotkało jej latorośl.

Monika Zamachowska doskonale wszystkim znana jest ze swoich bezpośrednich wypowiedzi. Dziennikarka niejednokrotnie już udowodniła, że nie ma żadnych obaw przed wyrażaniem własnego zdania, nawet najbardziej kontrowersyjnego. Była gwiazda TVP ochoczo dzieli się również urywkami ze swojego życia, a tym razem zdecydowała się powiedzieć o czymś, co zupełnie nią wstrząsnęło. Chodzi o jej syna. 

Monika Zamachowska przekazała wiadomość o swoim synu 

Ostatnio na Instagramie dziennikarki pojawiły się zaskakujące dla wielu zdjęcia, bowiem to nie ona się na nich znalazła, a dwóch przypadkowych młodych mężczyzn. Co więcej, fotografie pochodzą z nagrania kamer monitoringu, które uchwyciły kuriozalną sytuację. Publikując zdjęcia Zamachowska postanowiła opowiedzieć o tym, co spotkało jej syna. Z trudem przyznała, że ukradziono mu rower, który w ratach zakupił do kolegi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Uwaga: złodzieje! Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję - pisze wzburzona dziennikarka. 

To jeszcze nie koniec, ponieważ Zamachowska nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Apelując do obserwatorów o przekazanie informacji o złodziejach przyznała, że sprawa została już zgłoszona na policję. Gwiazda ma nadzieję, że służbom uda się ustalić tożsamość sprawców, a ci odpowiedzą za wszystko więzieniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków

2. Jego ciała szukali przez 2 dni. Tragiczna śmierć 13-latka

- A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją - dodała w swoim wpisie. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Uwaga: złodzieje!! Dzisiaj, o godz. 17.30 spod naszego domu na warszawskim Żoliborzu ci dwaj ukradli mojemu synowi rower za prawie 2000 zł. Syn kupił go od kolegi w ratach, które spłacał ze swojej pracy w Uber Eats. Wiem, że to nie pierwszy przypadek, gdy okradają dostawców, którzy poruszają się na rowerach, najchętniej młodych, za którymi jeżdżą i śledzą ich czekając na okazję. A teraz zła wiadomość dla złodziei: to tylko cześć nagrań z naszego monitoringu. A i tak robi wrażenie. Bardzo proszę, żeby ktoś, kto rozpozna tych bezczelnych złodziei, zgłosił się do mnie, żeby sprawa przeciwko nim zakończyła się bezwzględnym więzieniem. Jesteśmy w kontakcie z policją. Dziękuję za współpracę.

Post udostępniony przez Monika Zamachowska (@monikazamachowska)

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany sportowiec wpadł pod samochód. Kierowca celowo zajechał mu drogę, gwiazdor w szpitalu (FOTO)
  2. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  3. Koszmar, wiemy, którzy konkretnie emeryci mają stracić część pieniędzy. Wypłynęły szczegóły dotyczące tzw. czternastki
  4. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  5. Dołująca tragedia, 2-latka zabiła własną mamę. Umarła na jej oczach, ojciec był bezradny
  6. Córki Katarzyny Figury są już prawie dorosłymi kobietami. Nastolatki powalają urodą po mamie na kolana

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News