Monika Zamachowska z mężem
instagram
Aneta Wasilewska - 19 Stycznia 2020

Internet obiegło wymowne zdjęcie męża Moniki Zamachowskiej. Z trudem się porusza

Monika Zamachowska wraz z mężem Zbigniewem pojawiła się ostatnio na premierze. Wymowne zdjęcia błyskawicznie rozprzestrzeniły się po sieci. Widać na nich, jak znany aktor porusza się po operacji. Internauci spoglądają na niego z niepokojem.

Monika Zamachowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy w polskiej telewizji. Gwiazda występowała w takich programach, jak "Europa da się lubić", "Orzeł czy reszta?". Od wielu lat pracuje jako prowadząca w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP2 Na swoim koncie ma także prowadzenie programu radiowego, a także bycie naczelną w czasopiśmie "Zwierciadło". Widzowie w kraju darzą ją ogromną sympatią, która nie słabnie od wielu lat.

Polacy wstrząśnięci sprawą9-miesięczna Blanka była wykorzystywana w haniebny sposób. Wyszły na jaw szczegóły zbrodni, która poraziła PolakówCzytaj dalej

Monika Zamachowska i jej największa miłość

Życie prywatne ciężko doświadczyło prezenterkę. Na jej drodze pojawiało się wielu mężczyzn. Dwukrotnie wychodziła za mąż, zanim poznała i zakochała się w polskim aktorze, Zbigniewie Zamachowskim. Uczucie, jakim zaczęli siebie darzyć, sprawiło, że w 2014 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę5-letnia dziewczynka dała bezdomnemu kanapkę. 4 lata później wydarzyła się najbardziej niespodziewana rzeczCzytaj dalej

Jak w przypadku każdej pary, Monika Zamachowska razem z mężem, zaliczają wzloty i upadki, ale trwają obok siebie na dobre czy złe. O złych informacjach mogliśmy dowiedzieć się od gwiazdy. Monika Zamachowska przekazała, że jej mąż przeszedł operację, po której rozpocząć rehabilitacje. Prezenterka zapowiedziała, że z powodu tych wydarzeń para długo nie będzie pokazywała się publicznie.

Monika Zamachowska wraz z mężem pojawili się na premierze filmu

Ostatnio można było zauważyć prezenterkę z mężem na premierze filmu "Rigoletto". Zbigniew Zamachowski pojawił się tam o kulach. Aktor zdradził, że zabieg artroskopii kolana zakończył się sukcesem, a on niebawem powinien powrócić do całkowitej sprawności.

Dzisiaj grzeje:

1. 2-letnia dziewczynka zmarła we własnym łóżku. Przyczyna śmierci powinna być przestrogą dla rodziców

2. Służby ostrzegają. W Polsce anomalia, jakiej nie było od lat, zostało tylko kilka godzin

- Teoretycznie mógłbym już przestać chodzić o kulach, ale jeszcze się nimi wspieram, bo dają ulgę kolanu. Całe życie byłem aktywny i w końcu w 59. wiośnie życia moje lewe kolano odmówiło posłuszeństwa - wyznał Zbigniew Zamachowski.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Panowie spod 6 znaków zodiaku są najlepszymi mężami. Koniecznie sprawdź, czy na liście jest twój partner
  4. Policjanci nie zdążyli. Żona nie miała litości dla męża
  5. Zostało postanowione. Książe Harry pójdzie w ślady księżnej Diany, już nie ma odwrotu

Pogrzeb Adama SłodowegoPorażający widok. Grób, w którym spoczął Adam SłodowyCzytaj dalej

źródło: wp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News