Kompromitująca wpadka Moniki Zamachowskiej. Jest oficjalny komentarz gwiazdy, ręce opadają

Kompromitująca wpadka Moniki Zamachowskiej. Jest oficjalny komentarz gwiazdy, ręce opadają Źródło: Instagram / monikazamachowska

Monika Zamachowska zaliczyła wpadkę, jeden z tabloidów opublikował jej kompromitujące zdjęcia. Dziennikarka skomentowała sprawę, jej słowa powaliły fanów.

Monika Zamachowska dochodzi do siebie po tym, jak po 20 latach pracy została nagle zwolniona z Telewizji Polskiej. Dziennikarka zaliczyła ostatnio wpadkę, a jeden z tabloidów opublikował jej kompromitujące zdjęcia. Kobieta odniosła się oficjalnie do sprawy, a jej komentarz powalił wielbicieli.

Monika Zamachowska zaliczyła wpadkę

Dziennikarka wciąż próbuje się pozbierać po tym, jak w listopadzie straciła pracę w Telewizji Polskiej. Choć na razie nie wiadomo, kiedy wróci do pracy przed kamerami, kobieta nie załamuje się i korzysta w pełni z dodatkowego, wolnego czasu. Niedawno, wspólnie z mężem udała się do kina na przedpremierowy pokaz opery "Rigoletto". Było to dla niej wyjątkowo ważne wydarzenie, w mediach społecznościowych określiła je mianem swojego nowego projektu.

Na wydarzeniu pojawiło się wielu dziennikarzy i fotoreporterów, a kobieta była wyjątkowo zadowolona z ich obecności. Chętnie pozowała do zdjęć i witała wszystkich uśmiechem. Gwiazda ubrała na ten wieczór dopasowany wiśniowy garnitur i jasną bluzkę. Niestety, szybko okazało się, że był to fatalny wybór.

Monika Zamachowska skomentowała sprawę za pomocą mediów społecznościowych

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Garnitur okazał się zbyt dopasowany, a szew w spodniach nie wytrzymał. W kroku dziennikarki pojawiła się dziura, którą uwiecznili na zdjęciach fotoreporterzy jednego z tabloidów. Gazeta opisała wpadkę i opublikowała kompromitujące fotografie Zamachowskiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża. Prawie zwymiotowała
2. Wspaniała wiadomość dla kobiet. Dostaną większe emerytury, muszą spełnić jeden warunek

Gwiazda postanowiła odnieść się do artykułu i skomentowała wpadkę na swoim Instagramie. Udostępniła zdjęcie okładki gazety i napisał kilka szczerych słów.

- Tak, to są moje pośladki. Niezłe zresztą, tak uważam, jak na panią pod pięćdziesiątkę. Próbuję znaleźć pozytywy tej sytuacji i takie mam: dzięki pękniętemu szwowi opera trafiła na pierwsze strony gazet! Ot co - napisała na swoim Instagramie Monika Zamachowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Mama usłyszała dziwne dźwięki z pokoju dziecka. Kiedy sprawdziła, co się dzieje, pożałowała, że nie zamknęła drzwi
  4. Do Franciszka Pieczki w "Czterech pancernych" wzdychały wszystkie Polki. Dziś świętuje 92. urodziny, wygląda niebywale
  5. Niepowetowana strata, smutne informacje. Nie żyje ulubieniec milionów

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News