Monika Zamachowska przyznała się. Sytuacja jest bardzo niepokojąca

Monika Zamachowska przyznała się. Sytuacja jest bardzo niepokojąca Źródło: monikazamachowska Instagram.com

Monika Zamachowska chętnie udziela się w mediach i wypowiada się na praktycznie każdy temat. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje kulisy zarówno swojego życia prywatnego, jak i wykonywanej przez siebie pracy. Tym razem w rozmowie z Faktem przyznała się co do planów na najbliższe tygodnie. Dziennikarka nie należy do wyjątków, gdyż ona również odczuwa skutki światowej epidemii.

Monika Zamachowska nie ukrywa, że koronawirus mocno dał jej się we znaki. Nie tylko wstrzymano wszystkie plany zdjęciowe, gdzie pracował jej mąż Zbigniew Zamachowski. Tak naprawdę z dnia na dzień stanęła cała branża rozrywkowa, a było to główne źródło utrzymania ich rodziny. Wydaje się jednak, że z tym para już się uporała, teraz co innego spędza sen z powiek dziennikarce.

Monika Zamachowska szczerze powiedziała o swoich planach

Monika Zamachowska z racji wprowadzenia kwarantanny domowej oraz zamknięcia granic nie może niestety jak co roku skryć się w swojej ukochanej kryjówce wakacyjnej. Chociaż sytuacja jest bardzo niepokojąca i wciąż przypomina się o fakcie, iż epidemia koronawirusa wciąż stanowi ogromne zagrożenie to Monika Zamachowska zdaje się pomijać ten fakt i zasmuca ją konieczność zmiany planów wakacyjnych.

- Co tu można planować w dobie COVID-19. Wszystkie nasze plany legły w gruzach. Zawsze wybieraliśmy się na wakacje na Sarydnię. Jeździłam tam z całą rodziną lub z przyjaciółkami. Jednak w tym roku na pewno tam nie pojedziemy, bo to są przecież Włochy... - mówiła zrozpaczona Monika Zamachowska w czasie rozmowy z dziennikarzem Faktu w czasie programu "Koronawirus. Raport Faktu".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Nie zrezygnuje z wyjazdów wakacyjnych

Mimo iż nie będzie mogła pojawić się w swojej ukochanej Sardynii Monika Zamachowska nie ma zamiaru spędzić sezonu siedząc zamkniętą w czterech ścianach swojego domu. Opowiedziała o nieco zmodyfikowanych tegorocznych rodzinnych wojażach.

- Byliśmy niedawno we Wrocławiu, za chwilę wyjeżdżamy do Krakowa i tak będziemy sobie z jednego miasta do drugiego podróżować przez całe wakacje. To nie znaczy, że morze czy góry są złe, ale w tym roku jest kiepski czas dla turystyki, więc jak pewnie wszyscy wiedzą, ceny są straszne! Dlatego ze względu na wysokie ceny nie planujemy wyjazdu nad Bałtyk - przyznała się dziennikarka, której towarzyszył nastoletni syn.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie mogło być inaczej, nadeszło nieuniknione. Sanepid poinformował Polaków, musimy się przygotować

2. Mama w ciąży i trójka dzieci zginęli w tragicznym wypadku. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi wiele osób

Trzeba pamiętać, że koronawirus nadal nam zagraża

Chociaż Monika Zamachowska nie rezygnuje z podróży i chętnie o tym mówi, mamy nadzieję, że będzie pamiętać o stosowaniu się do obowiązujących przepisów. Koronawirus codziennie wykrywany jest u kolejnych ludzi i zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w przypadku wyjazdów wakacyjnych, których jesteśmy spragnieni, jest naszym obowiązkiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Treść słów kucharza poraża. Polacy się wściekną, chodzi o 200 zł za rybę nad morzem
  2. Anna Lewandowska skompromitowała się na Instagramie. Co za wpadka, Robert nie będzie zadowolony
  3. Wprowadzono podwyższony stopień alarmowy, żywioł jest niszczycielski. Zagrożenie życia w 4 województwach
  4. Mama bezdusznie porzuciła niemowlaka w opuszczonym domu. Po 10 latach dokonała niewiarygodnego odkrycia
  5. Natalia Kukulska się wygadała, przeżyła chwile pełne lęku. Chodzi o jej najmłodsze dziecko
  6. Cuckold czyli nowy rodzaj zdrady. Kobiety nie mają o niej pojęcia

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News