Trudno uwierzyć, że on naprawdę to powiedział. Szokujące słowa byłego męża Zamachowskiej o Monice

Trudno uwierzyć, że on naprawdę to powiedział. Szokujące słowa byłego męża Zamachowskiej o Monice Źródło: Wikimedia Commons/Lisarlena

Monika Zamachowska jest mężatką po raz trzeci w swoim życiu. Ostatnio na jej temat wypowiedział się jej pierwszy mąż. Prezenterka będzie zaskoczona jego słowami.

Monika Zamachowska niedawno dowiedziała się o przyjeździe swojego pierwszego męża do Polski. Okazało się, że 61-letni Will Richardson, z którym wzięła ślub w 1995 roku i rozwód w 1998 zagra w serialu "M jak Miłość". Z początku miał grać rolę jedynie epizodyczną, ale zrobił na tyle duże wrażenie na producentach, że ma zostać na dłużej.

Monika Zamachowska będzie zaskoczona słowami swojego byłego męża

Wydawcy serialu w trakcie castingu nawet nie wiedzieli, że Richardson był niegdyś związany ze znaną polską prezenterką. Sami zresztą przyznali, że nie interesowała ich jego przeszłość, a jedynie umiejętności aktorskie. Jednak ciekawym zbiegiem okoliczności jest to, że 61-latek wylądował w serialu stacji, w której Zamachowska jest pracowniczką.

Media nie mogły odpuścić okazji dostania się do pierwszego męża znanej w Polsce celebrytki i skorzystali z jego obecności w kraju. Zapytano go o to, czy chciałby się spotkać ze swoją pierwszą żoną. Odpowiedź była naprawdę zaskakująca - przyznał, że chciałby zostać gościem "Pytania na śniadanie", które prowadzi Monika Zamachowska.

- Monika robi świetne wywiady. To prawdziwa osobowość telewizyjna. Chciałbym, by zrobiła ze mną wywiad. Myślę, że byłby świetny! - mówił wyraźnie rozemocjonowany 61-latek.

Wygląda na to, że po rozwodzie, od którego upłynęło już 21 lat, Richardson nie ma nic za złe byłej małżonce i nie jest z nią w konflikcie. Został również zapytany, o czym chciałby porozmawiać z aktorką w programie śniadaniowym.

- O jej ekscytującym życiu miłosnym - odpowiedział 61-latek.

Wygląda na to, że pierwszy mąż prezenterki nawiązywał do sytuacji, kiedy 47-latka w programie "Raz lepiej, raz gorzej" zebrała się na odważne wyznanie o swoim życiu seksualnym z obecnym mężem - aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Przyznała się wtedy, że "robiła TO wczoraj" w sypialni nad ranem. Mówiła też o tym w wywiadzie dla Gali.

- Znamy każdy centymetr swojego ciała, a w seksie trzeba być kreatywnym - przyznała prezenterka.

Wygląda na to, że Monika Zamachowska nie wstydzi się rozmawiać na intymne tematy z mediami. Dlatego też nie dziwi pytanie jej pierwszego męża, który chciałby się dowiedzieć, co zmieniło się w życiu jego byłej żony przez 21 lat.

  1. "Od niego wszystko się zaczęło". Polsat przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje Zbigniew Nowek
  2. Media tego nie zauważyły. Niesamowite zachowanie syna Wiśniewskiego za kulisami festiwalu w Opolu
  3. Aneta wstydzi się pokazywać z otyłą córką. "To nie moja wina"
  4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl 

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu