Monika Zamachowska może spotkać swojego męża
Wikimedia Commons/Lisarlena
Konrad Karpiuk - 17 Czerwca 2019

Trudno uwierzyć, że on naprawdę to powiedział. Szokujące słowa byłego męża Zamachowskiej o Monice

Monika Zamachowska jest mężatką po raz trzeci w swoim życiu. Ostatnio na jej temat wypowiedział się jej pierwszy mąż. Prezenterka będzie zaskoczona jego słowami.

Monika Zamachowska niedawno dowiedziała się o przyjeździe swojego pierwszego męża do Polski. Okazało się, że 61-letni Will Richardson, z którym wzięła ślub w 1995 roku i rozwód w 1998 zagra w serialu "M jak Miłość". Z początku miał grać rolę jedynie epizodyczną, ale zrobił na tyle duże wrażenie na producentach, że ma zostać na dłużej.

Monika Zamachowska będzie zaskoczona słowami swojego byłego męża

Wydawcy serialu w trakcie castingu nawet nie wiedzieli, że Richardson był niegdyś związany ze znaną polską prezenterką. Sami zresztą przyznali, że nie interesowała ich jego przeszłość, a jedynie umiejętności aktorskie. Jednak ciekawym zbiegiem okoliczności jest to, że 61-latek wylądował w serialu stacji, w której Zamachowska jest pracowniczką.

Media nie mogły odpuścić okazji dostania się do pierwszego męża znanej w Polsce celebrytki i skorzystali z jego obecności w kraju. Zapytano go o to, czy chciałby się spotkać ze swoją pierwszą żoną. Odpowiedź była naprawdę zaskakująca - przyznał, że chciałby zostać gościem "Pytania na śniadanie", które prowadzi Monika Zamachowska.

- Monika robi świetne wywiady. To prawdziwa osobowość telewizyjna. Chciałbym, by zrobiła ze mną wywiad. Myślę, że byłby świetny! - mówił wyraźnie rozemocjonowany 61-latek.

Wygląda na to, że po rozwodzie, od którego upłynęło już 21 lat, Richardson nie ma nic za złe byłej małżonce i nie jest z nią w konflikcie. Został również zapytany, o czym chciałby porozmawiać z aktorką w programie śniadaniowym.

- O jej ekscytującym życiu miłosnym - odpowiedział 61-latek.

Wygląda na to, że pierwszy mąż prezenterki nawiązywał do sytuacji, kiedy 47-latka w programie "Raz lepiej, raz gorzej" zebrała się na odważne wyznanie o swoim życiu seksualnym z obecnym mężem - aktorem Zbigniewem Zamachowskim. Przyznała się wtedy, że "robiła TO wczoraj" w sypialni nad ranem. Mówiła też o tym w wywiadzie dla Gali.

- Znamy każdy centymetr swojego ciała, a w seksie trzeba być kreatywnym - przyznała prezenterka.

Wygląda na to, że Monika Zamachowska nie wstydzi się rozmawiać na intymne tematy z mediami. Dlatego też nie dziwi pytanie jej pierwszego męża, który chciałby się dowiedzieć, co zmieniło się w życiu jego byłej żony przez 21 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Od niego wszystko się zaczęło". Polsat przekazał Polakom smutne informacje. Nie żyje Zbigniew Nowek
  2. Media tego nie zauważyły. Niesamowite zachowanie syna Wiśniewskiego za kulisami festiwalu w Opolu
  3. Aneta wstydzi się pokazywać z otyłą córką. "To nie moja wina"
  4. Iwona zorganizowała kultowe wiejskie wesele. Od przyjaciół z miasta usłyszała tak przykre słowa, że aż boli na samą myśl

milionerzyW Milionerach przekroczono kolejny poziom żenady. Te pytania to skandalCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News