Przecieramy oczy ze zdumienia, Monika Zamachowska pokazała, gdzie pracuje jej syn. W ogóle się nie wstydzi

Przecieramy oczy ze zdumienia, Monika Zamachowska pokazała, gdzie pracuje jej syn. W ogóle się nie wstydzi Źródło: Monika Zamachowska zaskoczyła wszystkich

Monika Zamachowska przekazała ostatnio informacje dotyczące pracy jaką podjął jej syn. Wszyscy byli zszokowani czym zajmuje się syn dziennikarki. Ona sama nie wstydzi się tego co robi.

Monika Zamachowska to bardzo znana dziennikarka, która jest żoną znakomitego aktora Zbigniewa Zamachowskiego. Ostatnio opublikowała informację dotyczącą pracy jej syna. Internauci byli zaskoczeni, czym się on zajmuje. Sama dziennikarka twierdzi, że nie wstydzi się tego, jak pracuje jej syn.

Czym zajmuje się jej syn znanej dziennikarki?

Monika Zamachowska dawniej była znana jako Monika Richardson. Kobieta była trzykrotnie zamężna. Jej dwójka dzieci urodziła się w trakcie drugiego małżeństwa. Większość osób kojarzy dziennikarkę z prowadzenia programów takich jak "Europa da się lubić" czy "Pytanie na śniadanie". Dużą popularność zyskała też dzięki występów w "Tańcu z gwiazdami". Swojego syna przedstawiła szerszemu gronu ludzi poprzez wspólny wywiad na temat jego przypadłości.

Syn dziennikarki, Tomek David Malcolm, ma zespół Aspergera. Razem z mamą przedstawili, na czym polega owe zaburzenie, dzięki czemu przyczynili się do uświadomienia społeczeństwa w tym temacie. Chłopaka można było zobaczyć w serialu paradokumentalnym "Szkoła". Angaż do serialu zapewnił sobie bez niczyjej pomocy. Ostatnio jego mama pokazała internautom, czym zajmuje się chłopak.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska zaskoczyła internautów

Dziennikarka umieściła na swoim Instagramie wpis, który wywołał wiele reakcji. Powodem było zajęcie, którego podjął się jej syn. Wszyscy prawdopodobnie myśleli, że chłopak pójdzie w stronę show-biznesu. Nic bardziej mylnego. Zdjęcie, które zamieściła Monika Zamachowska nie pozostawiło żadnych wątpliwości.

Dzisiaj grzeje: 1. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

2. Wszyscy myślą, że jest jej dziadkiem. Pomimo ogromnej różnicy wieku para stara się o dziecko

Tomek na zdjęciu był ubrany w zielony kask i charakterystyczny zielony plecak dostawczy. 18-latek zaczął pracować jako dostawca jedzenia. Monika Zamachowska nie ukrywa, że jest dumna z syna, który nie idzie na skróty i podejmuje się ciężkiej pracy. W poście podkreśliła, że nie zmuszała syna do podjęcia zatrudnienia i była to wyłącznie jego decyzja. Internauci byli po prostu zachwyceni postawą chłopaka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Symptomy wskazujące na chorobę trzustki. Każdy powinien je znać
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Dagmara nie wytrzymała, nie mogła przemilczeć sprawy. Oburzające zachowanie na oczach tysięcy
  4. Nagle dziecko zaczęło się źle czuć. Rodzice sprawdzili jego kubek z piciem i oniemieli, teraz ostrzegają innych
  5. Gorące sceny w jacuzzi w "Sanatorium miłości" niczym w pierwszym Big Brotherze. Widzom opadły szczęki
  6. Kompromitacja, nagrali Polaka z ukrycia w restauracji. Zrobił upokarzającą rzecz, przyniósł wstyd Polsce

Źródło: WP Kobieta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News