Monika Zamachowska jest przybita. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości

Monika Zamachowska jest przybita. Jej słowa nie pozostawiają wątpliwości Źródło: YouTube / Plejada

Monika Zamachowska wciąż próbuje ułożyć sobie życie po tym, jak kilka miesięcy temu została nagle zwolniona z Telewizji Polskiej. Jej ostatni wywiad poruszył fanów, padły bolesne słowa.

Monika Zamachowska już od kilku miesięcy szuka nowej pracy. Dziennikarka została nagle zwolniona z Telewizji Polskiej, w której przepracowała niemal całe swoje zawodowe życie. Dzisiaj kobieta nie tryska już energią, jej ostatni wywiad poruszył fanów. Z ust gwiazdy padło kilka gorzkich słów.

Monika Zamachowska jest przybita

Gwiazda wciąż nie może znaleźć pracy. Choć na początku wydawała się pełna energii, teraz już nie jest tak zadowolona. Każda jej próba powrotu do pracy w stacji telewizyjnej kończy się niepowodzeniem. W ostatnim wywiadzie przyznała, że nie może już dłużej cieszyć się z bezrobocia.

- Szukam pracy. Wiem, że powinnam, bo jestem człowiekiem pracującym i mam na utrzymaniu dwoje dzieci. Poza tym nasza sytuacja rodzinna nieco się zmienia, bo mój były mąż niedawno ponownie się ożenił i planuje kolejne dzieci, więc nie będę mogła liczyć na jego wsparcie w nieskończoność - wyznała Monika Zamachowska w rozmowie z "Galą".

Monika Zamachowska wciąż szuka pracy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezenterka skierowała kilka mocnych słów do swoich byłych pracodawców, ale przyznała, że pomimo okoliczności, w jakich została wyrzucona z pracy, chciałaby wrócić do studia na Woronicza. Praca w telewizji jest tym, w czym kobieta czuje się najlepiej. 

- TVP ma niezwykłą umiejętność wyrządzania podłości człowiekowi, któremu należą się kwiaty i tort albo chociaż uścisk dłoni i słowo "dziękuję". Zresztą, Aniu, mam przekonanie, że zaraz znowu tam wrócę, wiesz? (śmiech) To jest moja telewizja, od dawna to mówię. Ja się najlepiej sprawdzam w mediach publicznych. Co oczywiście nie zmienia faktu, że pukam od drzwi do drzwi i robię te wszystkie ruchy, które trzeba teraz wykonać - powiedziała.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozgłos dały jej największe hity puszczane w TVP, Polsacie i TVN. Właśnie podano informacje o jej tragicznej śmierci
2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię

Aktualnie Zamachowska dorabia sobie jako influencerka. Użycza swojego wizerunku wielu firmom, stając się ich twarzą w reklamach. W ten sposób wypełnia dziurę w budżecie, po stracie stałej pracy.

- Angażuję się w wiele przedsięwzięć, daję im „twarz”. To są różne branże, dbam tylko o to, żeby się wzajemnie nie wykluczały. Od projektowania nieruchomości po promocję dobrych polskich kosmetyków, bycie twarzą kliniki medycyny estetycznej, promowanie ośrodków wypoczynkowych w moich mediach społecznościowych… Tak! (śmiech) Jestem w szoku - pani w moim wieku!? Musiałam się zastanowić, jakie mam stawki. Zarabiam tyle, ile zarabiałam, a pracuję dużo mniej - przyznała dziennikarka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem
  2. Medalowe szanse polskich skoczków rosną. Reprezentacja ma tajną broń
  3. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Chodzi o ciążę
  4. Żona zmarła na nowotwór. Po dwóch latach mąż dostał napisany przez nią list, nie mógł powstrzymać łez
  5. Podczas porodu lekarze nagle wybuchnęli śmiechem. Kiedy mama spojrzała na dziecko, wszystko zrozumiała
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News