Monika Zamachowska ma wsparcie męża
Instagram / monikazamachowska
Monika Majko - 17 Stycznia 2020

Zbigniew Zamachowski tuż po poważnej operacji poświęcił się dla żony. Nie każdy by się na to zdobył

Monika Zamachowska może liczyć na wsparcie swojego kochającego męża. Aktor tuż po poważnej operacji poświęcił się dla żony, fani są pod wrażeniem jego zachowania.

Monika Zamachowska ma ogromne szczęście: mąż trwa przy jej boku bez względu na okoliczności. Niedawno Zbigniew Zamachowski przeszedł poważną operację i poświęcił się dla żony, kiedy potrzebowała jego wsparcia. Fani są pod wrażeniem jego postawy - nie każdy byłby w stanie się tak zachować.

Monika Zamachowska może liczyć na męża bez względu na okoliczności

Zamachowska wciąż próbuje pozbierać się zawodowo po nagłym wyrzuceniu jej z Telewizji Polskiej, w której przepracowała wiele lat. Kobieta nie załamuje się jednak i aktywnie udziela się w życiu kulturalnym stolicy, wraz ze swoim ukochanym mężem, Zbigniewem. Niestety, lubiany aktor miał ostatnio kłopoty ze zdrowiem. W zeszłym tygodniu przeszedł artroskopię lewego kolana. Od tego czasu porusza się o kulach.

- Mąż teraz musi się oszczędzać i nie może się męczyć – powiedziała w rozmowie z "Fakt 24" Monika Zamachowska.

Nagranie psaUsłyszał szczekanie psa. Poszedł zobaczyć, co się dzieje na podwórku i natychmiast zaczął nagrywaćCzytaj dalej

Jednak mężczyzna nie może wytrzymać w domu, chciałby już porzucić kule. Postanowił wesprzeć swoją żonę w ważnym wyjściu i wspólnie udali się na operową premierę. Wydarzenie to dziennikarka określiła w mediach społecznościowych jako "swój nowy projekt".

Monika Zamachowska wspiera męża w powrocie do pełnej sprawności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka przyszła na światLekarz włożył umierającego wcześniaka do plastikowej torby. Niebywałe, co wydarzyło się za kilka chwilCzytaj dalej

Zamachowski przeszedł operację kolana w szpitalu w Kaliszu. Wcześniej Ci sami lekarze zajmowali się stopami aktora. Teraz mężczyzna nie może się doczekać powrotu do pełnej sprawności.

- Teoretycznie mógłbym już przestać chodzić o kulach, ale jeszcze się nimi wspieram, bo dają ulgę kolanu. Całe życie byłem aktywny i w końcu w 59. wiośnie życia moje lewe kolano odmówiło posłuszeństwa – wyznał aktor w wywiadzie.

Dzisiaj grzeje:

1. Chihuahua zmixowany z Boxerem. Poznajcie Boxachi, szczeniaka, który swoim wyglądem powala na kolana
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Dziennikarka ma wielkie szczęście, że u jej boku znajduje się kochający mąż. Sama również wspiera go w walce o zdrowie: to ona poinformowała fanów o jego zabiegu. Wielbiciele są pod wrażeniem ich wspaniałej relacji.

- A teraz rehabilitacja. Trzymajcie kciuki – poprosiła internautów o wsparcie Zamachowska.

Najlepsze newsy dnia:

    1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
    2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
    3. Emerytury mają zostać zwolnione z podatku. "Dużo lepsze niż trzynasta emerytura"
    4. Dramat w polskim mieście. Cała rodzina bezlitośnie krzywdziła i molestowała trzy dziewczynki, sąd wydał wyrok
    5. Zbigniew Cybulski zmarł tragicznie. Mało kto wie, jaki los spotkał jego syna, wyjątkowo przybijający koniec

Kobieta adoptowała dwoje dzieciKobieta zaadoptowała dwoje dzieci. Gdy odkryła o nich druzgoczącą prawdę, długo nie mogła dojść do siebieCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News