Zamachowska ujawnia całą prawdę o odejściu z TVP. Wyrzucili ją na bruk po 24 latach

Zamachowska ujawnia całą prawdę o odejściu z TVP. Wyrzucili ją na bruk po 24 latach Źródło: YouTube / Plejada

Monika Zamachowska pożegnała się z TVP po ponad 20 latach pracy w stacji. To był ogromny cios nie tylko dla niej, ale też dla fanów prezenterki. Teraz mogą usłyszeć całą prawdę o tym przykrym zdarzeniu - gwiazda postanowiła wyjawić całą prawdę.

Monika Zamachowska zakończyła współpracę z Telewizją Polską po 24 latach. Teraz szuka nowej ścieżki kariery. W wywiadzie, który przeprowadziła sama ze sobą, odpowiada na nurtujące widzów pytania i wyjaśnia kulisy swojej pracy zawodowej. Wyjawiła tez szczegóły dotyczące zwolnienia ze stacji.

Monika Zamachowska nie będzie świętować 25-lecia pracy w Telewizji Polskiej

Dziennikarka pożegnała się z TVP pod koniec października. Producenci programu "Pytanie na śniadanie" postanowili zastąpić prezenterkę Małgorzatą Tomaszewską. Ta nagła decyzja zaskoczyła nie tylko samą zainteresowaną, ale także widzów oraz jej fanów.

Długo nie miała ochoty komentować sprawy wyrzucenia jej z pracy, a stacja udzielała bardzo wymijającego komentarza odnośnie swojej decyzji. Teraz, żeby odpowiedzieć na ciągle zadawane pytania, dziennikarka opublikowała w sieci wywiad, który przeprowadziła sama ze sobą.

- Moi Wspaniali! Zamieszczam tu wywiad ze mną. Jest całkiem przyzwoity. Przeprowadziłam go sama, więc biorę odpowiedzialność. Wy wiecie o mnie wszystko, także wywiad ten jest przeznaczony głównie dla pracowników mediów, którzy dzwonią do mnie kilka razy dziennie - napisała na swoim Instagramie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monika Zamachowska o swoim odejściu z TVP

Prezenterka wyjaśniła kwestię swoich poglądów politycznych, gdyż po wywiadzie, jaki przeprowadziła z Jarosławem Kaczyńskim, część środowiska zakwalifikowała ja jako dziennikarkę pisowską. Zdecydowanie rozprawia się z tą plotką i jasno odpowiada, że tak nie jest.

- Droga Pani, przez 25 lat mojej pracy w mediach moi widzowie nie usłyszeli ani razu z moich ust politycznych deklaracji. Szczycę się tym. Dziennikarz powinien być przezroczysty światopoglądowo, powinien umieć rozmawiać z każdym i szanować każdego. Co nie znaczy, że nie mam własnych poglądów. Mam je niezmiennie od lat i są one bardzo wyraziste. Jeśli ktoś naprawdę musi dowiedzieć się więcej, to polecam taki program, który kiedyś robiłam. Nazywał się "Europa da się lubić". W nim było wszystko, w co wierzę: idea europejskości, otwartość na drugiego człowieka, rozmowa bez uprzedzeń, idea równouprawnienia, wyrównywanie szans - odpowiedziała sobie samej Monika Zamachowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielokrotny zdobywca Oscara. Hołd składają największe gwiazdy Hollywood
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Dziennikarka odpowiedziała też na pytanie, co teraz z jej karierą. Ma kilka poważnych propozycji zawodowych i wcale nie tęskni za pracą w Telewizji Polskiej.

- Te parę tygodni pozwoliły mi zrozumieć, że jest na rynku mediów praca dla kobiety w swoim najlepszym momencie zawodowym i życiowym. Bo ja właśnie w takim momencie jestem. Umiem tyle, ile umiałam, wiem o wiele więcej, lepiej też radzę sobie w trudnych sytuacjach, a w domu mam miłość najbliższych i spokój. Jestem wymarzonym pracownikiem. Poza tym jestem pracoholiczką. Nie wysiedzę - tłumaczy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żabka idzie w stronę fast foodów? Sieć wprowadziła nową, REWOLUCYJNĄ ofertę
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Przestali go karmić, umierał w męczarniach. Rodzice nie mieli litości dla 22-miesięcznego dziecka
  4. Najpiękniejsza 36-latka świata wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż. Zarobi kosmiczne pieniądze
  5. Noworodek cały pokryty łuskami, rodzicom włosy stają dęba. Czym jest "płód Arlekina"?

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News