Posępne informacje o Monice Zamachowskiej. Sprawa nie skończy się dobrze

Posępne informacje o Monice Zamachowskiej. Sprawa nie skończy się dobrze Źródło: Instagram /monikazamachowska

Monika Zamachowska padła ofiarą okropnego oszustwa, teraz przestrzega swoich fanów. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych komentarz w tej sprawie.

Monika Zamachowska zmaga się ostatnio z różnymi kłopotami. Niedawno dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie oświadczenie dotyczące oszustwa, którego padła ofiarą. Kobieta jest wściekła, apeluje do fanów, by byli rozsądni i nie dali się nabrać.

Monika Zamachowska padła ofiarą oszustwa

Prezenterka powoli zaczęła wracać do show-biznesu po tym, jak jakiś czas temu, z dnia na dzień, straciła pracę w Telewizji Polskiej. Teraz popularna kobieta doświadcza kolejnych przeciwności losu. Gwiazda poinformowała swoich fanów, że padła ofiarą oszustwa. Jej wizerunek został bezprawnie wykorzystany w reklamie środka odchudzającego. Monika Zamachowska jest zbulwersowana tą sprawą, przestrzegła swoich fanów i zapowiada, że nie zostawi tej sprawy bez wyjaśnienia. Wobec nieuczciwej firmy zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne.

- Nie reklamowałam nigdy tej firmy i nie zamierzam mieć z nią nic wspólnego. Pozew o bezprawne użycie mojego wizerunku jest już w sądzie - napisała Monika Zamachowska na swoim Instagramie.

Do posta gwiazda dołączyła przekreślone zdjęcie produktu, który rzekomo reklamowała. Fani wspierają dziennikarkę i popierają złożenie przez nią pozwu do sądu przeciwko nieuczciwej firmie. Monika Zamachowska nie jest jednak jedyną celebrytką, która została oszukana.

Monika Zamachowska złożyła pozew do sądu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ta sama firma w 2018 roku bezpodstawnie wykorzystała do promowania swoich produktów wizerunek Martyny Wojciechowskiej. Gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych sprostowanie i uprzedziła fanów, by nie korzystali z produktów tej firmy.

- Zdecydowanie podkreślam, że nie mam nic wspólnego z reklamą tego środka odchudzającego oraz nigdy z niego (ani tego typu substancji) nie korzystałam. Jedynym, znanym mi i skutecznym sposobem na schudnięcie jest zdrowa, zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, co zdecydowanie polecam. (…) Nie znam jego składu, a źródła jego pochodzenia i dystrybucji są co najmniej podejrzane. Możecie mocno zaszkodzić swojemu zdrowiu - napisała Wojciechowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Mocne słowa polskiego podróżnika ws. koronowirusa z Chin. "Pewne jest, że zagrożenie dotrze także do nas"

2. Nie żyje mama z sześciorgiem dzieci, najmłodsze miało roczek. Okropna śmierć, nie mieli szans

Jakiś czas temu podobne sytuacje spotykały również inne gwiazdy. Nieuczciwe firmy oszukały m.in. Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Rozenek-Majdan czy Annę Guzik. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Martwiące doniesienia. Oficjalny komunikat ws. nagłego pobytu w szpitalu Tomasza Stockingera, atak choroby zrujnował jego plany
  4. W jaki sposób krzyżujesz ramiona? Ich ułożenie zdradza największą tajemnicę twojego charakteru
  5. Korzystasz z internetu? Możesz uzyskać od państwa nawet ponad 700 złotych, wystarczy jedna rzecz

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News