Monika Zamachowska nie ma skrupułów. Bezwzględnie uderzyła w dzisiejszą młodzież

Monika Zamachowska nie ma skrupułów. Bezwzględnie uderzyła w dzisiejszą młodzież Źródło: Instagram/Monika Zamachowska

Monika Zamachowska wypowiedziała się bardzo krytycznie o dzisiejszej młodzieży. Wytknęła młodemu pokoleniu różne wady i porównała ich sytuację do czasów swojej młodości.

Monika Zamachowska w ostry sposób wypowiedziała się na temat współczesnej młodzieży. Bezwzględnie porównała sytuację tego pokolenia do swoich czasów młodości. Prezenterka nie miała skrupułów, jeżeli chodzi o wytykanie błędów rodzicom. 

Monika Zamachowska wypowiedziała się na temat młodego pokolenia

Monika Zamachowska w wywiadzie dla "Twojego Imperium" zabrała głos w sprawie polskiej młodzieży. Sama wychowuje dwójkę dzieci z drugiego małżeństwa z Jamiem Malcolmem - Tomasza Davida Malcoma i Zofię. Obecnie jest partnerką aktora Zbigniewa Zamachowskiego i ma styczność z czwórką jego dzieci z pierwszego małżeństwa. 

Prezenterka "Pytania na śniadanie" emitowanego na antenie TVP, wypowiedziała się na temat młodego pokolenia. Jej diagnoza okazała się być bardzo ostra i bezwzględna. Zapowiedziała również, jak będzie traktować własne dzieci, kiedy osiągną już nastoletni wiek i będą chciały się usamodzielnić. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

"Millenialsi nie mają żadnych wyrzutów sumienia"

Monika Zamachowska przyznała, że jest rozczarowana postawą dużej części młodzieży. Chodzi głównie o ich podejście do pieniędzy i pracy. 

- Jeśli chodzi o życie z rodziców i pieniędzy, które zarobili, millenialsi nie mają żadnych wyrzutów sumienia ani poczucia, które miałam ja i mój mąż, że to wstyd być dorosłym utrzymywanym przez rodziców - tłumaczy swoją opinię na ten temat prezenterka. 

Wyznała również, że według niej wynika to z tego, że współczesnej młodzieży wydaje się, że wszystko im się należy. Wytyka jej bezczelność i zachłanność. Odniosła się również do sytuacji własnych dzieci. 

-Dajemy sobie ze Zbyszkiem jeszcze trzy, cztery lata, by zacząć myśleć o tym, żeby moim dzieciom troszkę przykręcić ten kurek  - przyznała Monika Zamachowska w związku z przyszłością Tomasza i Zofii. 

O dzieciach swojego partnera, Zbigniewa Zamachowskiego, wolała się nie wypowiadać, żeby nie rozpoczynać żadnych konfliktów. W wywiadzie dało się jednak odczuć, że prezenterka ma niezbyt pochlebne zdanie o ich podejściu do pieniędzy ojca. Zobaczymy czy prezenterka wywiąże się z obietnicy i czy zasugeruje swoim dzieciom podjęcie pracy zarobkowej. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Roksana Węgiel uraziła Edytę Górniak? 14-latka wywołała kolejną medialną burzę
  4. Już niedługo Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte. Powód szokuje
  5. Straszliwy nowotwór zabił dziecko. Ojca ścięło z nóg, gdy zdjął lustro sprzątając pokój córeczki
  6. Wszyscy patrzyli tylko na jej wielkie majtki. Kasia Cichopek zaliczyła mega wpadkę (FOTO)

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News