Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta

Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta Źródło: youtube/Magazyn Gala

Monika Zamachowska przyznała się w ostatnim wywiadzie do czegoś zaskakującego. Jej mąż potrzebuje pomocy od samego prezydenta, do którego aktorka wystosowała odpowiedni apel.

Monika Zamachowska udzieliła ostatnio wywiadu dla "Wideoportalu", gdzie odpowiedziała na pytania związane z jej mężem. Przy jednej z kwestii 47-latka przyznała, że jej mąż ma od dłuższego czasu pewien problem. Pomóc mu może jedynie prezydent RP, Andrzej Duda.

Monika Zamachowska kieruje prośbę do Andrzeja Dudy o pomoc

Monika Zamachowska zdradziła, że jaj mąż ma tytuł profesora Akademii Teatralnej w Warszawie. Problem jednak w tym, że tytuł profesorski Zamachowskiego funkcjonuje jedynie na terenie uczelni na której uczy. Aby móc tytułować się profesurą poza uczelnią, musi mieć tytuł nadany z ramienia prezydenta RP.

- Nie mówiąc już o tym, że jest profesorem, w sensie wykładowcą, w Akademii Teatralnej od 20 lat. Ja czekam na profesurę. Chciałabym, żeby mój mąż został prawdziwym, z nadania prezydenta Rzeczpospolitej, profesorem. Myślę, że mu się to należy - przyznała żona znanego aktora.

Dziennikarka powiedziała także w wywiadzie, że pomagała Zbigniewowi Zamachowskiemu w zdobywaniu tytułów naukowych. Przyczyniła się do powstania doktoratu męża jako maszynistka, która zapisywała myśli swojego męża. Jak sama przyznała - jest bardzo zadowolona z pracy doktoranckiej i uważa, że jej mąż wykonując ją stanął na wysokości zadania.

Monika Zamachowska wyjawia, że jej mąż przeżywa teraz kolejny rozkwit kariery

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

47-latka została zapytana, czy mogłaby poprowadzić jakiś program telewizyjny razem ze swoim mężem. Dziennikarka wyjawiła, że Zbigniew Zamachowski przeżywa swój nie pierwszy rozkwit kariery, bo obecnie otrzymuje wiele ról filmowych, których bardzo ostatnio potrzebował.

- Mój mąż ma w tej chwili bardzo dobry okres zawodowy. Dostał parę głównych ról w filmach, a długo go nie było na dużym ekranie. Ja raczej chciałabym pojeździć po świecie i popatrzeć, jak on staje na różnych planach filmowych - powiedziała dziennikarka.

Jak jednak zaznacza Zamachowska, obecnie najchętniej zobaczyłaby męża w roli pracownika naukowego z tytułem profesora i 47-latka jest chętna do pomocy w dalszym procesie kształcenia Zbigniewa Zamachowskiego. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. SZOK! 105-latka twierdzi, że ODKRYŁA sekret długowieczności. Nie będziecie zadowoleni
  2. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News