Monika Zamachowska potwierdziła doniesienia, które zasmucą fanów. "Znikam"

Monika Zamachowska potwierdziła doniesienia, które zasmucą fanów. "Znikam" Źródło: youtube.com/ Plotek.pl

Monika Zamachowska zasmuciła swoich fanów. Od pewnego czasu mówiło się o tym, że była prowadząca "Europa da się lubić" planuje odejść z krajowego show-biznesu. Dziennikarka, która do tej pory wstrzymywała się od jasnych deklaracji, wypowiedziała słowa, które mogą zaboleć miłośników żony Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Zamachowska ma za sobą dość stresujący rok 2019. Powrót programu "Europa da się lubić" okazał się dość dużym niewypałem ze strony TVP, a sama dziennikarka utraciła swoją posadę w "Pytaniu na śniadanie", gdzie została zastąpiona przez Małgorzatę Tomaszewską. Żona Zbigniewa Zamachowskiego próbowała znaleźć lepszą pracę, ale niestety jej się to nie udało. Teraz gwiazda postanowiła zabrać głos w sprawie swojej kariery i poniekąd pożegnała się ze swoimi miłośnikami.

Monika Zamachowska znika z show-biznesu? "Znikam, wyjeżdżam w miłe miejsce"

Po tym, jak kariera Zamachowskiej w krajowym show-biznesie przyhamowała, dziennikarka postanowiła zrobić sobie przerwę od występowania przed kamerą i ma nadzieję wypocząć w wybranym przez siebie "miłym miejscu". Nie planuje już podjęcia żadnej pracy w tym roku.

- Także znikam, wyjeżdżam w miłe miejsce, wyślę fotkę, albo dwie z pozdrowieniami. Niemniej pracownicy mediów elektronicznych będą musieli klepać teksty z cyklu "karma wróciła", bo nic nowego do końca roku się nie wydarzy - napisała Monika Zamachowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fake newsy sprowokowały dziennikarkę?

Zamachowska w swoich słowach zaznaczyła, że jej decyzja o rezygnacji jest powiązana z dużą ilością plotek, jakie słyszała ostatnimi czasy na swój temat. Patrząc na to, że dziennikarka ma problem ze znalezieniem zajęcia, plotki i informacje mogły sprowokować ją do zdystansowania się od światka krajowego show-biznesu i wyjazdu. Gwiazda nie powiedziała kiedy zamierza podjąć się nowego zajęcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Bogusław Linda pokazał swoją 27-letnią córkę. Jest tak piękna, że oczy same się otwierają
2. Gotujesz rosół na udkach z kurczaka? Popełniasz ogromny błąd, najlepsi kucharze ostrzegają

- Nie było tych eventów ani więcej, ani mniej niż co roku przed świętami. Ale czuję, że zapotrzebowanie na fake-newsy z moim udziałem jest tak ogromne, że zaraz przeczytam, że weszłam w konflikt z własnymi butami, bo nie widziały mnie w roli prowadzącej - mówi Monika Zamachowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać
  2. Specjaliści ostrzegają, wypuszczając kota z domu łamiesz prawo
  3. Katarzyna Dowbor przestała ukrywać prawdę. W jej życiu pojawiła się tajemnicza kobieta
  4. Tadeusz Rydzyk zawstydził wiernego na oczach całego kościoła. "Prawda, że jeszcze ładny?"
  5. Nowy podatek zapłacą wszyscy! Ceny niemal najpopularniejszego produktu w kraju poszybują w górę

Źródło: Pudelek 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News