Dramat Moniki Zamachowskiej. Jej małżeństwo się rozpadnie? Niepokojące doniesienia

Dramat Moniki Zamachowskiej. Jej małżeństwo się rozpadnie? Niepokojące doniesienia Źródło: Instagram/Monika Zamachowska

Monika Zamachowska bardzo zaskakująco podsumowała swoje małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim. Znana ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi na temat męża celebrytka znowu pokazała, na co ją stać w tej kwestii.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski od 5 lat tworzyli pozornie wzorowe i szczęśliwe małżeństwo. Choć wokół nich raz po raz wybuchały skandale, ich miłość zdawała się pokonywać przeciwności. Teraz jednak Zamachowska opublikowała na swoim Instagramie bardzo niepokojący wpis, po którym pojawiły się głosy, że ich małżeństwo się rozpada. 

Monika Zamachowska o związku ze Zbyszkiem

Niewiele osób wie, że aktor i dziennikarka poznali się wiele lat temu. Ona była jeszcze nastolatką, on początkującym aktorem zdobywającym coraz większą popularność. Spacerowali wspólnie po wrocławskim parku Szczytnickim i już wtedy zaczęło między nimi iskrzyć i rodzić się piękne uczucie. Niestety ich drogi się rozeszły i każde ułożyło sobie życie na swój sposób. 

W 2011 roku w ramach akcji "SOS dla Świata" pojechali wspólnie do Belize i tam uczucie sprzed lat się odrodziło. Spędzili ze sobą wiele czasu, a w drodze powrotnej umówili się na kawę. Szybko przekonali się o tym, że darzą się głęboką miłością, z którą nie można walczyć. 

Monika była już wówczas po rozwodzie, Zbyszek natomiast postanowił poświęcić dla ukochanej swoje małżeństwo z Aleksandrą Justą. Ślub wzięli w 2014 roku i do dziś uważani byli za parę idealną. 

Choć od tamtej pory przeżyli wiele wzlotów i upadków, to z każdego kryzysu ich związek wychodził bez szwanku. Niestety ostatnio Monika dodała wpis, który zasugerował, że wcale nie jest między nimi tak kolorowo. 

Kryzys w małżeństwie Zamachowskich?

Monika Zamachowska swego czasu zasłynęła kilkoma kontrowersyjnymi wypowiedziami na temat Zbyszka i jego rodziny. Zaczęło się od tego, że w telewizji śniadaniowej pochwaliła się seksem ze swoim mężem. Później parokrotnie do tego wracała, starając się pokazać światu jak dobrze się między nimi układa, mimo kontrowersji, które wzbudzają.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezenterka nie omieszkała także skomentować byłej żony Zbigniewa i jego dzieci, co trochę zniesmaczyło jej fanów. Niektórzy życzyli jej rozpadu związku ze Zbyszkiem. Być może niedługo się to stanie. 

Monika Zamachowska ostatnio znowu poinformowała internautów o tym co dzieje się w jej małżeństwie. Na swoim instagramie zamieściła zdjęcie z dość niepokojącym opisem.

-Osiem lat z tym facetem. I wciąż mam ochotę na więcej. Bywa tak pięknie, że śpiewają nam ptaki, a my unosimy się pół metra nad ziemią. Bywa tak smutno, że nie chce się nic. Miłość. Kto to wymyślił?-napisała dziennikarka. 

Fani są zaniepokojeni, że te słowa to pierwsza oznaka rozpadu ich związku. Miejmy nadzieję, że tych smutnych chwil jednak jest zdecydowanie mniej i nie czeka nas kolejny głośny rozwód w show-biznesie. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. DRAMAT w rodzinie Kaczyńskich. Córka Marty Kaczyńskiej płacze i mówi o depresji na Instagramie
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News