Zamachowska pokazała gdzie mieszka. Ścina z nóg jeden przestarzały elementy wnętrza domu

Zamachowska pokazała gdzie mieszka. Ścina z nóg jeden przestarzały elementy wnętrza domu Źródło: instagram/monikazamachowska/

Monika Zamachowska pochwaliła się wnętrzem swojego domu. Jeden, dość przestarzały element ze zdjęcia zwraca największą uwagę. Gwiazda zdradziła jego przydatność.

Monika Zamachowska chętnie pokazuje swoje życie w mediach społecznościowych nie obawiając się nawet budzących kontrowersje publikacji. Ona sama regularnie odnosi się do rodzących skrajne emocje tematów, jawnie i bezpośrednio wyrażając swoje zdanie. Celebrytka nie ma przed fanami tajemnic, dlatego w przeciwieństwie do zdecydowanej większości kolegów i koleżanek po fachu, ona z wielką przyjemnością pokazuje wnętrze swoich "czterech ścian". 

Monika pokazała jak mieszka. Przestarzały element zwraca uwagę 

Była już prowadząca "Pytanie na śniadanie" zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, za pośrednictwem którego zdradziła co nieco z wystroju swojego domu. Wyraźnie widać, że Zamachowska jest fanką klasycznych i klimatycznych wnętrz, dlatego raczej na próżno wypatrywać u niej nowoczesnych elementów za krocie i połyskujących dodatków rodem z pałacu. Celebrytka stawia na prostotę. 

Największą uwagę zwraca jednak jeden element, a dokładniej kaloryfer, który może jeszcze pamiętać okres PRL-u. Trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach rzadkością jest spotkanie grzejnika "żeberkowego". Tymczasem dziennikarka jest z niego bardzo zadowolona, a jak widać po zdjęciu, nie tylko ona. W jej domu znalazł się również ktoś kto wręcz zakochał się w takim kaloryferze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zalety posiadania kaloryfera żeberkowego. Może jest trochę starego typu, ale łapki mieszczą się znakomicie! - napisała. 

Internauci komentują 

Obserwatorzy Moniki błyskawicznie ruszyli do komentowania zdradzając, że w domach wielu z nich również znajduje się dokładnie taki sam kaloryfer. 

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka skrywała sekret przez całe życie. Dopiero po jej śmierci rodzina odkryła skrywaną TAJEMNICĘ

2. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

- Mam taki kaloryfer, świetnie się na nim suszy skarpetki - wyznaje internautka. 

- Też takowe kaloryferami posiadam - dodaje kolejna. 

- Ja kocham te żeberka, bo można ugrzać łapki, ale i siebie - pisze jeszcze inna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Tej nocy reprezentant Polski nie zapomni nigdy. Został ośmieszony przed milionami widzów
  3. Kilkulatka wyrwała mikrofon Sylwii Grzeszczak i ją przebiła. Gabor i Węgiel nie były tak piorunujące
  4. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje polski muzyk
  5. Spostrzegawczość i spryt są niezbędne, aby znaleźć na obrazku psa. Bez podpowiedzi udaje się tylko 3 osobom na 100

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News