Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP Źródło: screen/youtube/

Monika Zamachowska i Barbara Kurdej-Szatan dość niespodziewanie rozstały się z TVP, co było decyzją stacji, a fani wciąż zachodzili w głowę, dlaczego gwiazdy zostały zwolnione. Teraz Jacek Kurski ujawnił powody.

Nie tylko Monika Zamachowska pożegnała się w tym roku ze stacją, z którą była związana przez ostatnie lata. Opinia publiczna była w sporym szoku po takim obrocie spraw tym bardziej, że niemal w tym samym czasie z pracą pożegnała się równie znana celebrytka. Choć stacja ponoć nie ukrywała powodów, przekazywane do mediów informacje nieustannie budziły wiele wątpliwości wśród największych fanów gwiazd. 

Monika Zamachowska i Kurdej-Szatan wyrzucone z TVP. Kurski ujawnia, dlaczego 

Choć od zwolnienia Zamachowskiej i Barbary Kurdej-Szatan minęło już trochę czasu, najwięksi fani celebrytek nie tylko wciąż nie mogą się z tym pogodzić, ale i próbują dociec, czym kierowała się stacja TVP w swojej decyzji. Nie jest tajemnicą, że obie gwiazdy były mocno zdziwione nagłym wypowiedzeniem i żadna z nich nie kryła swojego rozgoryczenia po utracie pracy. Co więcej, gwiazda "M jak miłość" chętnie zabierała na ten temat głos w czasie wywiadów, zdradzając więcej szczegółów "zza kulis zwolnienia". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prezes stacji, Jacek Kurski, w rozmowie z Wirtualną Polską odniósł się m.in. właśnie do zwolnienia celebrytek, nieco bardziej rozwijając się nad powodami wyrzucenia. Jego słowa mogą wzbudzić jeszcze więcej negatywnych emocji wśród miłośników Zamachowskiej i Kurdej-Szatan, bowiem ten w dość dosadny sposób przyznał, że ich czas po prostu przeminął i zwyczajnie nadszedł moment, by zastąpić je stojącą u progu wielkiej sławy konkurencją. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

- To są decyzje redakcji. Nikt nie jest na wieczność w żadnym projekcie. Nikt nie ma dożywotnich etatów. To są po prostu decyzje kierowników tych redakcji. Zawsze jest jakaś rotacja, jakaś konkurencja. Musi być rodzaj takiego pozytywnego napięcia i rywalizacji w zespołach. Nie ma w tym żadnego innego kontekstu niż merytoryczny - przyznał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News