Spytali Zamachowską, jak się czuje po wyrzuceniu z "PnŚ". Odpowiedziała słowami o swojej śmierci

Spytali Zamachowską, jak się czuje po wyrzuceniu z "PnŚ". Odpowiedziała słowami o swojej śmierci

Monika Zamachowska oczarowała widzów telewizji publicznej licznymi wystąpieniami. Prowadziła między innymi popularny program "Europa da się lubić". Ostatnio jednak jej dobra passa została brutalnie przerwana przez zarząd TVP. Jej komentarz niejednego zaskoczy.

Monika Zamachowska nagle dowiedziała się, że nie poprowadzi już więcej "Pytania na Śniadanie". To jedna z wielu zmian w TVP, które jak zwykle po zmianach w rządzie nieco modyfikuje swoją ramówkę oraz zmienia personel. Tym razem jednak decyzja zaskakuje, gdyż Monika Zamachowska znana była z tego, że starała się być zupełnie apolityczną osobowością.

Monika Zamachowska od dawna kojarzyła się widzom z TVP

Monika Zamachowska z telewizją publiczną związana była od ponad 20 lat, bo aż do 1995 roku. Widzowie mieli okazję zobaczyć ją w wielu "odsłonach", ale sympatyczna prezenterka zawsze potrafiła dostosować się do nowego klimatu panującego w TVP. Jej debiutem na wizji był program "SLD, czyli Słoneczne Lato Dwójki", a potem jej kariera nabrała zawrotnego tempa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Była prowadzącą, autorką, współautorką i prezenterką w wielu znanych programach, między innymi w kultowym "Europa da się lubić", czyli show, który przygotowywał Polaków do wejścia do Unii Europejskiej. W "Pytaniu na Śniadanie" przepracowała bardzo wiele lat i zdawała się wręcz nieodłączną częścią porannego programu.

Prezenterka mówiła o swojej śmierci

Reakcja Moniki Zamachowskiej na zerwanie kontraktu na prowadzenie "Pytania na Śniadanie" była dość zaskakująca.

- Plotki o mojej śmierci są zdecydowanie przesadzone. Całkiem swobodnie oddycham i proszę, nie piszcie o mnie w czasie przeszłym - powiedziała w rozmowie z dziennikarzami niezłomna Zamachowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Piękna gwiazda PRL pochowana PÓŁ ROKU po śmierci. Miała 61 lat, podzieliła los Ireny Dziedzic
2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Brak Moniki Zamachowskiej w listopadowej ramówce TVP dziwi wszystkich - potencjalnie może oznaczać, że gwiazda nie pojawi się więcej na antenie telewizji publicznej, chociaż stała się już poniekąd jej symbolem. Informatorzy "Faktu" wyrażają zdumienie taką sytuacją i podkreślają, że Monika Zamachowska zawsze starała się zachować publicznie neutralność i unikała politycznych czy też światopoglądowych wypowiedzi.

- Byłoby to zaskakujące. Starała się uchodzić za osobę apolityczną i mogła się pochwalić największym telewizyjnym doświadczeniem spośród obecnej ekipy śniadaniówki - powiedział dziennikarzom jeden z informatorów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

źródło: onet

Następny artykuł