Nazywano ją pierwszą, polską skandalistką. Dziś nie przypomina siebie

Nazywano ją pierwszą, polską skandalistką. Dziś nie przypomina siebie

Monika Sewioło zasłynęła jako pierwsza polska skandalistka. Jako pierwsza gwiazda rozebrała się przed milionami widzów w programie "Big Brother". Polacy przez długi czas żyli sceną jej nagiego występu pod prysznicem. Jak dziś wygląda Monika Sewioło? Czas jej służy, ale niewiele pozostało z dawnej seksbomby.

Słynna uczestniczka pierwszej edycji "Big Brother" zawsze marzyła o karierze w showbiznesie, lecz niewiele z tego wyszło. Przed uczestnictwem w popularnym programie, pracowała jako ekspedientka w sklepie oraz w firmie produkującej okna. 24-latka z Suchej Beskidzkiej, choć szybko opuściła Dom Wielkiego Brata, to dzięki swojemu luźnemu podejściu do spraw obyczajowych, na długo zapadła w pamięci widzów. Wielu Polaków do tej pory pamięta słynną scenę, kiedy naga Monika Sewioła bierze prysznic, a Piotr 'Gulczas' Gulczyński i Klaudiusz Sevkovic się temu przyglądają. Później Monika próbowała swoich sił w śpiewaniu. W 2001 roku nagrała utwór „Urodziłam się, aby grać”, wydany w kompilacji muzycznej "Big Brother – Wielki Brat Polska", a z grupą Nietykalni nagrała album "Wiatr". W tym samym roku wzięła też udział w sesji okładkowej "Playboya". Gwiazdka zagrała jeszcze w dwóch filmach "Gulczas, a jak myślisz..."  oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje". Później pokazywała się przez jakiś czas na różnych wydarzeniach, po czym słuch o niej zaginął.

Jak teraz wygląda Monika Sewioło?

Dziś Monika Sewioło ma 41 lat i wciąż jest piękną kobietą. Niewiele jednak zostało z dawnej skandalistki. Monika Sewioło fot. Monika Sewioło / facebook.com

Zobacz także:

  1. Sablewska nie wytrzymała. Przez uczestniczkę popłakała się na wizji
  2. 20 zastępów straży pożarnej walczy z GIGANTYCZNYM pożarem w Katowicach!
  3. Jaki mu nie wybaczy. Zembaczyński: „Ile on temu dziecku poświęca czasu?”
Następny artykuł