Gdzie mieszka Monika Olejnik? Lokum gwiazdy skrywa zaskakujące tajemnice

Gdzie mieszka Monika Olejnik? Lokum gwiazdy skrywa zaskakujące tajemnice Źródło: screen youtube.com/Uwaga! TVN

Monika Olejnik posiada urokliwe mieszkanie położone w kamienicy przy alei Szucha w Warszawie. Jest ono nie tylko piękne, ale i skrywa wiele zaskakujących tajemnic.

Monika Olejnik bez wątpienia może pochwalić się naprawdę niezwykłym mieszkaniem, które ma nieprzeciętną historię. Kamienica, w której mieści się dom dziennikarki TVN, oddana została do użytku  w okolicach 1936 roku i początkowo mieszkali w niej generałowie oraz pułkownicy służący Józefowi Piłsudskiemu.

Co więcej, to właśnie w tym budynku mieszkał trzykrotny premier i marszałek Sejmu ppłk Walery Sławek, który w mieszkaniu na trzecim piętrze 2 kwietnia 1939 roku popełnił samobójstwo, strzelając z browninga w swoją głowę dokładnie o 20:45. Ciekawym faktem jest to, że dokładnie o tej samej godzinie w 1935 roku zmarł sam Piłsudski. Jednak to nie koniec ciekawych historii związanych z mieszkaniem dziennikarki.

Monika Olejnik mieszka w miejscu z niezwykłą historią

Nawet po wojnie kamienica, w której mieści się mieszkanie dziennikarki, miała bardzo ciekawych lokatorów, a był nim między innymi I sekretarz KC PZPR Wiesław Gomułka, jednak w 1954 roku kamienicę przejął Skarb Państwa. I to właśnie w tym momencie zaczyna się historia, która ciągnie się za Moniką Olejnik już od jakiegoś czasu.

Wszystko dlatego, że na TVP został wyemitowany program, w którym stwierdzono, że ów kamienica brała udział w głośnej aferze reprywatyzacyjnej. Można było się z niego dowiedzieć, że mieszkanie, w którym mieszka Olejnik miało należeć poprzednio do mecenas Aliny D., która miała je kupić od rodziny generała Władysława Ciastonia w 1984 roku, po tym, jak sama broniła Ciastonia w procesie o zabójstwo księdza Jerzego Popiełuszki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktualnie Alina D. oraz jej syn Jakuba R. przebywają w areszcie właśnie w związku z aferą reprywatyzacyjną. Jednak Olejnik zaprzecza wszelkim tego typu informacjom i donosi poprzez swój profil w mediach społecznościowych, że materiał TVP jest niczym innym jak manipulacją. W swoim wpisie dziennikarka podkreśla, że kupiła to mieszkanie na wolnym rynku i w pełni legalnie, co stanowczo przeczy tezom postawionym w programie.

 - Tak telewizja TVP próbowała się ze mną skontaktować! W telewizji publicznej ukazał się nierzetelny program min. o moim mieszkaniu, który jest słabo zmontowaną manipulacją! Wyjaśniam, że mieszkanie, w którym mieszkam zostało kupione NA WOLNYM RYNKU zgodnie z prawem. To mieszkanie BEZ WAD PRAWNYCH kupione za pośrednictwem agencji nieruchomości od ludzi których nie znałam - napisała Monika Olejnik.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Nie uwierzycie, jak wygląda dziecko Omeny Mensah! Gdy zobaczycie zdjęcie, zdębiejecie
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

 

źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News