Szokująca przemiana wnuczki Millera! Nigdy byście jej nie poznali
Jan Odyniec - 7 Czerwca 2018

Szokująca przemiana wnuczki Millera! Nigdy byście jej nie poznali

Monika Miller robi coraz intensywniejszą karierę w show-biznesie. Wszystko zaczęło się od tego, że w jednym z wywiadów opowiedział o niej jej dziadek - Leszek Miller. Teraz gwiazda prezentuje zdjęcie, na którym widać, jak bardzo się zmieniła. Aż trudno w to uwierzyć!

O wnuczce Leszka Millera zrobiło się głośno stosunkowo niedawno. Od tego momentu jej popularność rośnie. Mało kto jednak wie dziś, jak bardzo inaczej wyglądała dziewczyna jeszcze kilka lat temu.

Monika Miller zmieniła się nie do poznania

Wszyscy, którzy kojarzą Monikę Miller z jej obecnych zdjęć na Instagramie i występów w programach telewizyjnych i wywiadach, kojarzą szczupłą, seksowną dziewczynę z mnóstwem tatuaży. Faktycznie - jej miłość do tatuaży i kolczyków jest ogromna i trwa od lat. Mało kto wie jednak, że jeszcze przed kilkoma laty dziewczyna wyglądała zupełnie inaczej. Mniej więcej dwa lata temu Monika Miller uznała, że musi o siebie zadbać. Coraz bardziej przeszkadzała jej zaokrąglona buzia i nadmiar ciała. Ostro wzięła się za siebie. Włożyła mnóstwo pracy w to, żeby zmienić swój wygląd. Przeszła na specjalną dietę, a także rozpoczęła intensywne ćwiczenia na siłowni i w klubach fitness. Musiała być bardzo ostrożna, miała bowiem za sobą już przejścia z bulimią. Nadmierna chorobliwa walka o szczupłą sylwetkę mogłaby przerodzić się w coś znacznie gorszego.

Wnuczka Millera publikuje zdjęcie przed i po

Teraz może powiedzieć, że osiągnęła swój cel. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pokazuje, jak bardzo odmieniła się przez te ostatnie dwa lata. - 17 kg różnicy pomiędzy dwoma zdjęciami. Dużo osób, które poznały mnie dopiero po mojej przemianie, mówi teraz, że w sumie nie ma takiej dużej różnicy i nie musiałam się wcale odchudzać. Natomiast osoby, które widziały mnie w tym stanie na żywo, do tej pory nie mogą uwierzyć w to jak bardzo się zmieniłam - napisała Monika Miller podpisując zdjęcie. Jak podkreśliła, tak naprawdę pełną przemianę i tak jest w stanie dostrzec tylko ona, bo tylko ona wie, co się w niej działo przez te lata. - Tylko my widzimy, jak dużo przeszliśmy i jak bardzo zmienia się postrzeganie nas przez osoby nowo poznane jak i osoby, które znają nas od dawna. Najważniejsze powinno być dla nas to, jak odbieramy sami siebie i to, że żadna inna opinia nigdy nie będzie wstanie nas złamać - dodała wnuczka Millera.Monika Miller fot. instagram.com/monicamiller_officialChcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Zaskakujące słowa Gowina o wnuczce Millera. "Wydaje się atrakcyjna"
  2. Seksbomba będzie nową polską posłanką."Nie spałam z Millerem, ALE..."
  3. Beauty porady od Meghan Markle. Musisz to znać!
ZAMIANA
Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!Czytaj dalej
roscaJak zmieniła się Nel z "W pustyni i w puszczy"? Dziecięce gwiazdy PRL [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News