fullsizeoutput_44d
fot. Instagram/Monika Miller
Malwina Kossela - 29 Czerwca 2018

Ręce opadają! Wnuczka Millera na ringu z... siostrą Godlewską

To się nie mieści w głowie, wygląda na to, że czeka nas wejście na szczyt żenady. Wnuczka Leszka Millera - Monika Miller pojawi się na ringu z... siostrą Godlewską. Wyobraźcie sobie to połączenie. 

Monika Miller jest bardzo kontrowersyjną osobą. Wnuczka spokojnego, szanowanego polityka ma zupełnie inny pomysł na swoje życie niż jej dziadek. Dziewczyna jest od stóp do głów wytatuowana, ma wiele kolczyków, kolorowe włosy i barwną osobowość. Ma również ciekawe pomysł na swoje aktywności.

Monika Miller i siostra Godlewska

Doskonałym tego przykładem jest obecna sytuacja. Monika Miller wystąpi na ringu u boku Esmeraldy Godlewskiej. Obie kobiety są bardzo kontrowersyjne i o obu rozpisują się ciągle polskie media. W jakiej roli wystąpi wnuczka Millera? Ona, Esmeralda Godlewska oraz mała Ania z Warsaw Shore wystąpią jako tak zwane "ring girls". Panie będą jedną z atrakcji FAME MMA w Koszalinie. Poza nimi, na gali zobaczymy m.in. walki w klatce, a w life streamach będzie można zobaczyć szatnie Miller, Godlewskiej i gwiazdy Warsaw Shore. Warto wspomnieć, że Esmeralda Godlewska od dłuższego czasu, razem ze swoją siostrą, podbija internet. Kobieta próbuje zbudować swoją popularność przede wszystkim na nienagannym wyglądzie, do którego w dużej mierze przyczynił się chirurg plastyczny. Komentatorem wydarzenia będzie Paweł "Trybson" Trybała, który popularność również zdobył w Warsaw Shore. Myślicie, że dziadek dziewczyny jest dumny z tego, w jakim towarzystwie obraca się jego wnuczka?Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Lewandowska odetchnęła z ulgą! To koniec jej koszmaru
  2. Dramat Weroniki Rosati. Niedawno urodziła dziecko, teraz jej świat się zawalił
  3. Lewandowski był krok od zakończenia kariery. Śmierć odebrała mu wszystko
  4. Agata Duda spali się ze wstydu! Co łączy ją ze znienawidzoną posłanką PiS?
  5. Wojna dwóch największych gwiazd TVN! PUBLICZNIE mieszają się z błotem
wisniewski212 gwiazd, które były adoptowane [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Zdjęcia tej seksownej Polki fascynują internautów na całym świecie!Zdjęcia tej seksownej Polki fascynują internautów na całym świecie!Czytaj dalej
Źródło: se.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News