Monika Miller, wnuczka byłego premiera i lidera SLD Leszka Millera, zabrała głos w nośnej w mediach sprawy śmierci jej ojca. Dziewczyna raz za razem jest ofiarą sieciowych hejterów. Ostatnio postanowiła odnieść się do całej sytuacji.

Monika Miller przeżyła tego roku życiowy dramat. Na swoje życie targnął się jej ojciec, Leszek Miller junior, syn byłego premiera Polski. Prężne życie aktywnej modelki i instagramerki poszło na chwilę w odstawkę.

Życzyli jej śmierci! Monika Miller odniosła się

Po takim obrocie spraw pod jej profilem zaroiło się od niepochlebnych komentarzy. Byli tacy, którzy pisali nawet, by sama Monika skończyła ze sobą! W tak bolesnej sytuacji rodzinnej taka publika złamałaby niejednego.

Wnuczka premiera nie pozostawiła tych sygnałów bez odzewu. Na swoim InstaStories zamieściła wstrząsający wpis.

– Wiele osób życzy mi jak najgorzej, pisze o mnie niestworzone okropieństwa. I to jest w sumie już zabawne, lecz komentarze, w których wyśmiewacie się z tego co się wydarzyło i namawiacie mnie do skończenia ze sobą to już ciężka przesada. Pamiętajcie, że w internecie nie jesteście do końca anonimowi – napisała Monika Miller.

Głosy wsparcia i zrozumienia

W sieci od razu pojawiły się komentarze osób wspierających młodą modelkę i influencerkę. Sama zainteresowana dostrzega od dłuższego czasu głosy wsparcia.

– Nie martwcie się o mnie, u mnie jest już dużo lepiej i wiele w moim życiu się zmieniło na lepsze. Wydarzyły się także niesamowite rzeczy, o których jeszcze nie mówię, ale bez was, to by nie było to samo. Dziękuję raz jeszcze – napisała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Internauci zachwyceni!

– Współczuję. Tego co teraz przechodzisz nie da się opisać. Szkoda tez komentować to co niektórzy idioci piszą, żeby tylko byli dostrzeżeni – napisał pod jej czarnym zdjęciem, wypuszczonym na Instagram tuż po śmierci ojca jeden z użytkowników portalu.

Leszek Miller junior targnął się na swoje życie w sierpniu tego roku. Już po jego śmierci Monika Miller oskarżyła o wpłynięcie na próbę samobójczą partnerkę ojca. Lincz w mediach społecznościowych spotkał się z kolejną krytyką niepokornej modelki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Monika Miller oskarża partnerkę ojca! „Doprowadziłaś do śmierci chorego człowieka”
  2. Monika Miller zagra w filmie! Wnuczka znanego polityka rozpoczyna karierę
  3. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
  4. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
  5. Zdumiewające słowa Leszka Millera o stracie syna. „Teraz lepiej rozumiem Kaczyńskiego”

10 rodzin polskich polityków, które cieszą się największą popularnością