Córka zmarłego Millera nie wytrzymała fali krytyki. Musiała to zakończyć

Córka zmarłego Millera nie wytrzymała fali krytyki. Musiała to zakończyć

Monika Miller jako pierwsza poinformowała wczoraj o tym, że zmarł jej ojciec, Leszek Miller Junior. Dziewczyna, która słynie z bardzo dużej aktywności w sieci, przekazała światu wiadomości o tragedii za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Zapewne nie spodziewała się, że kilka słów o jej zmarłym tacie wywoła taką falę krytyki.

Monika Miller przekazała wczoraj światu informacje o śmierci Leszka Millera Juniora. Jednak nie to wywołało falę krytyki skierowaną na wnuczkę byłego premiera Polski. Internetowi hejterzy zaczęli czepiać się sposobu w jaki Monika Miller opłakuje swojego zmarłego ojca. Internautom głównie nie pasował fakt, że jest ona bardzo aktywna w internecie tuż po śmierci ojca.

Monika Miller pod ostrzałem hejterów

- Przepraszam was wszystkich… Nie jestem wstanie teraz prowadzić swojego instagrama. Obiecuję że wrócę kiedy sobie z tym wszystkim poradzę… You can finally rest in peace now Dad… - tak napisała Monika Miller tuż po śmierci swojego ojca. Jak się okazało, ten komentarz podbudził hejterów do działania. - Precz z komuną - napisał pod postem jeden z internautów. - Masz coś z głową? - odpisała Monika Miller, jednak jej odpowiedź pozostała bez komentarza. W rzeczywistości był to tylko początek wzmożonej fali hejtu, a internetowi komentatorzy poczuli wiatr w żaglach. - Ojj tam nie płacz pod publikę, zaraz dostaniesz sianko z ubezpieczenia to Ci przejdzie napewno - napisał jeden z internautów. Nie zabrakło również głosów stających w obronie wnuczki Leszka Millera, podkreślających jej trudną sytuacją i możliwość do opłakiwania swojego zmarłego ojca.

Kim jest córka Leszka Millera Juniora?

23-letnia Monika Miller jest jedynym dzieckiem zmarłego wczoraj Leszka Millera Juniora. Prywatnie zajmuje się sztuką, a konkretniej studiowaniem grafiki. Miller zasłynęła w opinii publicznej po tym, jak były premier Leszek Miller umieścił w sieci zdjęcie uwieczniające go razem z wnuczką. Jednak, jak sama podkreśla, nie ma planów aby iść w polityczne ślady dziadka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Nie żyje syn Leszka Millera. Wstrząsająca śmierć
  2. NA ŻYWO: Pilna konferencja premiera Mateusza Morawieckiego
  3. PiS musi uciekać z siedziby na Nowogrodzkiej! Budynek sprzedadzą
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News