B. premier dostanie SZAŁU. Jego wnuczka przyjaźni się z Godlewskimi

B. premier dostanie SZAŁU. Jego wnuczka przyjaźni się z Godlewskimi

Monika Miller zdobywa coraz większą popularność wśród obserwatorów polskiego show-biznesu. Wnuczka byłego premiera wystąpiła nawet na jednej ze sportowych imprez w towarzystwie... Esmeraldy Godlewskiej. Jak się bowiem okazuje, celebrytki prawdopodobnie zaczęły się przyjaźnić.

Miller jest znana przede wszystkim ze względu na swe nazwisko oraz charakterystyczne tatuaże, które pokrywają prawie całe jej ciało. Gwiazdka wielokrotnie podkreślała, że ozdoby mają pomóc jej w rozwijaniu kariery modelki alternatywnej.

Monika Miller gwiazdą MMA Fame

Co zaskakujące, wnuczka Leszka Millera zaczyna więc nawiązywać w polskim show-biznesie coraz więcej znajomości. Tym razem zobaczyć mogliśmy ją bowiem na gali MMA Fame w towarzystwie... Esmeraldy Godlewskiej. Celebrytki wystąpiły na sportowej imprezie jako ring girls. Chętnie pokazały więc na Instagramie wspólne zdjęcia w kusych strojach, dumnie pozując między innymi na tematycznej ściance.

Co na to Leszek Miller?

Internauci są bardzo ciekawi, co na nową znajomość Moniki Miller powiedziałby jej dziadek - znany polityk oraz były premier. Leszek Miller w żaden sposób nie skomentował jednak pomysłu wnuczki na rozwój show-biznesowej kariery. Sama modelka zapewnia, że bliski członek rodziny wspiera ją w każdej podejmowanej decyzji. Faktem jest jednak, że nie było mu łatwo pogodzić się z jej piercingiem oraz tatuażami. Można więc wnioskować, że przyjaźń jego wnuczki z kontrowersyjnymi celebrytkami, przekracza granice tolerancji byłego premiera. Monika Miller Fot. Instagram/Monika Miller Monika Miller Fot. Instagram/Monika Miller Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające wyznanie w DDTVN, Rusin odebrało mowę. „Wrócisz w czarnym worku”
  2. Gwiazda disco polo jest wściekła na Sławomira. Wszystko przez jego żonę
  3. Co za wpadka! Ujawniono, kto odpadnie z hitowego programu TVN?!
Następny artykuł