Monika Miller zagra w filmie! Wnuczka znanego polityka rozpoczyna karierę

Monika Miller zagra w filmie! Wnuczka znanego polityka rozpoczyna karierę Źródło: Fot. Instagram/Monika Miller

Monika Miller przeżyła w ostatnim czasie ogromną tragedię. Pożegnała bowiem swego ukochanego ojca, którego śmierć okazała się dla polskiej opinii publicznej prawdziwym wstrząsem. Jak się jednak okazuje, modelka próbuje poradzić sobie z traumą, rozpoczynając pracę na planie filmowym, o czym długo marzyła.

Monika Miller znana jest Polakom przede wszystkim jako niezwykle aktywna w mediach społecznościowych wnuczka byłego premiera, Leszka Millera. Na co dzień młoda celebrytka zajmuje się jednak grafiką oraz modelingiem artystycznym, a jej niezaprzeczalną pasją są liczne tatuaże. Co ciekawe, Miller nie zamierza wcale na tym poprzestać w swej zawodowej pracy. Jak sama ujawniła na Instagramie, rozpoczęła pracę nad filmem komediowym "Raz, jeszcze raz", który trafi na ekrany polskich kin w 2019 roku.

Czy Monika Miller zostanie gwiazdą filmową?

Jako że celebrytka ma wcielić się w rolę bokserki, zaczęła już przygotowania fizyczne pod okiem zawodników oraz trenerów. Bez wątpienia nie stanowią one dla Miller większego problemu, gdyż nigdy nie ukrywała, że uwielbia spędzać czas na siłowni i bardzo dba o formę swego ciała. Na profilu na Instagramie modelki możemy już także przyjrzeć się przymiarkom związanym ze strojami oraz fryzurami. Chociaż wnuczka byłego premiera przyznała, że przygotowania są dla niej często niezwykle męczące, wyraźnie ją cieszą. Bez wątpienia działają także terapeutycznie po traumie związanej z nagłą śmiercią ojca, Leszka Millera Juniora.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy Monika Miller ma szansę podbić polski show-biznes?

Czas pokaże, czy udział w filmie komediowym okaże się dla młodej celebrytki prawdziwym otwarciem w show-biznesowej karierze. Monika Miller nie od dziś próbuje dołączyć do czołówki polskich gwiazd, z wielkim oddaniem prowadząc konta na portalach społecznościowych oraz pojawiając się na branżowych imprezach. Przypomnijmy, że film "Raz, jeszcze raz" trafi do kin na początku 2019 roku. Jego reżyserami zostali Paweł Czarzasty oraz Krzysztof Zbieranek. Monika Miller wystąpi w produkcji u boku takich gwiazd jak Bartek Kasprzykowski, Piotr Cyrwus, Katarzyna Figura, Daniel Olbrychski, czy też bracia Rafał i Marcin Mroczkowie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Magda Gessler bardzo szczerze o swojej emeryturze! Ta deklaracja zaskoczyła wszystkich
  2. Poszukajmy ich! Wandale w furii niszczą reklamy filmu „Kler”
  3. Uczestnik „Rolnik szuka żony” w centrum internetowej wojny! Tuż po ślubie
  4. Córka Wiśniewskiego podbija internet. To najpiękniejsze dziecko w Polsce?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News